Projekt Lady: Zobacz najlepsze fragmenty 8. odcinka!

Zobaczcie podsumowanie 8. odcinka "Projektu Lady"!

Za nami 8. odcinek! Dziewczęta odbyły spotkania rekrutacyjne, po których parami zostały przydzielone na staże w różnych firmach. Pierwsza dwójka trafiła do producenta biżuterii, druga do agencji PR, trzecia do biura podróży, a ostatnia do wydawcy audiobooków. Jakie zadania zostały im zlecone? Która z dziewcząt najszybciej odnalazła się w nowej rzeczywistości? Jak ocenili je pracodawcy?
Na czas pracy zamieszkały wspólnie w warszawskim apartamencie. Nasze uczestniczki odwiedziły dwie zwyciężczynie Projektu Lady z poprzednich edycji – Patrycja Wieja i Roksana Gac. Podzieliły się swoimi doświadczeniami z odbywanych stażów w programie i wyznały jaki miały one wpływ na pracę, którą wykonują obecnie. Zobaczcie sami!
Projekt Lady: ZoZo Design
Projekt Lady: ZoZo Design
wideo 2/5

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości