Projekt Lady: Zobacz najlepsze fragmenty 10. odcinka!

10. odcinek Projektu Lady już za nami! Przed nami ostatnia prosta do finału! Zobaczcie najlepsze fragmenty 10. odcinka!

Co wydarzyło się w 10. odcinku?

Czas na inspirujący wyjazd do Gdańska. Dziewczęta nie tylko zwiedzały miasto, ale też spotykały ciekawych ludzi oraz czerpały życiowe inspiracje. Czeka je wykwintny obiad w ekskluzywnej restauracji z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Popłynęły w rejs jachtem oraz miały parę chwil we własnym towarzystwie, bez nadzoru czujnego oka mentorek. Zakosztowały luksusowego życia. Ale ten wyjazd to nie tylko nagroda, to także kolejna lekcja dla dziewcząt.
Uczestniczki spotkały się z ludźmi sukcesu, czyli młodymi biznesmenami oraz Katarzyną Kozłowską, podróżniczką i coachem. Rozmowy uświadomiły im, jak należy wykorzystywać życiowe szanse, wierzyć w siebie i odważnie stawiać każdy krok.
Zostały również rzucone na głęboką wodę. Zmierzyły się z występem na scenie. Do tego zadania musiały przygotować się samodzielnie. Tym razem mogły liczyć wyłącznie na siebie. Czy wykorzystały całą wiedzę, którą przyswoiły w „Projekcie Lady”? Czy umiały opanować stres i dać z siebie wszystko?

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady: Spotkanie z młodymi ludźmi biznesu!
Projekt Lady: Spotkanie z młodymi ludźmi biznesu!
wideo 2/2

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Pozostałe wiadomości