Premiera biografii Monique Lehman z "Żon Hollywood"!

Monique Lehman
Monique Lehman

Pamiętacie Monique Lehman z programu „Żony Hollywood”? Już dzisiaj ma miejsce premiera jej biografii, którą napisała Klaudia Frant-Rakuś. "Wątek sławy - Monique Lehman. Niesamowite życie córki Papcia Chmiela" to barwna opowieść o kolorowym domu Chmielewskich, dzieciństwie i dorastaniu pięknej blondynki w szarych latach PRL.

Watek.slawy Monique Lehman
Watek.slawy Monique Lehman

Watek.slawy Monique Lehman

"Papcio Chmiel miał niesamowitą fantazję i świetne pomysły na kolejne przygody kultowego tria. Przepadał za spotkaniami z czytelnikami, na które zabierał ukochaną kukłę Tytusa. Jedyną barierą, jaka go ograniczała, była wszechobecna cenzura. Zdarzało się, że gdy wyrzucano jakąś część komiksu, tata wracał do domu mocno poirytowany. „Czy ten idiota nic nie rozumie?!” – szeptał pod nosem."Przyjazna małpa i dwójka harcerzy zrodziła się w głowie taty wraz z pojawieniem się na świecie Bartusia. Gdy dorastaliśmy, odnajdywaliśmy w bohaterach wiele cech, które – wypisz, wymaluj – Papcio zapożyczył od nas. Ja najbardziej byłam podobna do A‘Tomka – zawsze poważna i skupiona. Z kolei Bartuś to komiksowy Tytus – rezolutny, roześmiany i wesoły."
Monique Lehman
Monique Lehman

Monique Lehman

Monique Lehman
Monique Lehman

Monique Lehman

Artystka w swojej biografii opowiada o dążeniu do wyznaczonych celów, o wydarzeniach, które ukształtowały jej charakter i wreszcie o miłości do pracownika NASA.

„Pomyślałam, że warto byłoby rozruszać towarzystwo, dlatego na wstępie stwierdziłam, że aby być artystą, trzeba mieć bogatego męża, w przeciwnym razie ze sztuki nie da się wyżyć. (…) Może rada wydała się zabawna, bo pewnie nikt im tej smutnej prawdy nie powiedział.””Wybierając mężczyznę z ambicjami, wiedziałam, na co się piszę. Zorientowałam się, że mój mąż jest gościem w domu, że w tym związku to ja zakładam spodnie i steruję naszym życiem. Ja pracuję w domu, on wraca zmęczony po dwunastu godzinach spędzonych „na Marsie”."
Monique Lehman
Monique Lehman

Monique Lehman

Monique Lehman
Monique Lehman

Monique Lehman

„Z dnia na dzień Monika odkrywała przede mną kolejne tajemnice swojego życia przepełnionego miłością do sztuki i ludzi, z energią, uśmiechem i pogodą ducha”

Tak o bohaterce „Żon Hollywood” mówi autorka książki – Klaudia Frant-Rakuś. Autorka jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, doświadczonym wydawcą i redaktorem. Książka „Wątek sławy” jest jej debiutem.

Dla przypomnienia zapraszamy do obejrzenia kilku fragmentów programu "Żon Hollywood" z udziałem Monique Lehman.

Podwodne atrakcje Monique

"Love me tender

podziel się:

Pozostałe wiadomości