Pod powierzchnią: Zapraszamy do oglądania 2. sezonu serialu!

Pod Powierzchnia sezon 2
Pod Powierzchnia sezon 2
Drugi sezon "Pod powierzchnią" już od wtorku 22 października na antenie TVN. W studiu Dzień Dobry TVN pojawił się Bartłomiej Topa, czyli serialowy Bartek Gajewski. Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie?

"Pod powierzchnią" na antenie TVN

Ponownie będziemy mieli okazję zagłębić się w tragiczną historię Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka Gajewskich (Bartłomiej Topa), którzy nie mogą pogodzić się z utratą synka oraz skomplikowaną relację Maćka z jego nastoletnią córką Olą. Mimo że początkowo "Pod powierzchnią" miało być jednosezonowym miniserialem, jego popularność sprawiła, że widzowie poznają dalszą części historii.

O czym jest serial?

„Pod powierzchnią” to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek przed rozpadem?

Materiał Dzień Dobry TVN zobaczysz tutaj

Zobacz video:

Koniec kłamstw, poznaj prawdę! - Zobacz zwiastun nowego sezonu "Pod Powierzchnią"!

Koniec kłamstw, poznaj prawdę! - Zobacz zwiastun nowego sezonu "Pod Powierzchnią"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!