#koncertdlabohaterów: Paweł Domagała w utworze "Warszawa"! Przyłącz się do akcji i wesprzyj medyków!

#koncertdlabohaterów: Paweł Domagała zaśpiewał utwór "Warszawa"
Paweł Domagała zaśpiewał w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Posłuchaj utworu "Warszawa" i przyłącz się do zbiórki Fundacji TVN "Nie jesteś sam"!

#koncertdlabohaterów - Występ Pawła Domagały!

Paweł Domagała to polski aktor, wokalista, autor tekstów, muzyk i kabareciarz. Ma na swoim koncie dwa albumy studyjne: "1984" oraz “Opowiem Ci o mnie”, które okryły się podwójną platyną. Paweł

Oglądaj #koncertdlabohaterów w Player.pl >

Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów
Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów

Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów

Wesprzyj walkę z koronawirusem

Podczas koncertu odbyła się zbiórka zorganizowana przez Fundację TVN "Nie jesteś sam", która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Do tej pory zebraliśmy prawie 5 milionów złotych. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

Nadal prowadzimy zbiórkę funduszy. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można wesprzeć na kilka sposobów:

Zbiórka Fundacji TVN w serwisie Facebook.com: https://www.facebook.com/donate/2556873477864295/

Wpłaty przez aplikację przelewy24.pl na player.pl Przelew BLIK na numer telefonu 509 559 966 – przelewu można dokonać w aplikacji banku, z którego korzysta się na co dzieńWpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN "Nie jesteś sam":10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (mBank)Wpłaty online za pośrednictwem strony Fundacji TVN "Nie jesteś sam":fundacja.tvn.pl/wplac-online/

SMS o treści: Pomagam pod numer: 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Firmy oraz instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN "Nie jesteś sam".

#koncertdlabohaterów - przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

#koncertdlabohaterów: Natalia Grosiak
#koncertdlabohaterów: Natalia Grosiak

#koncertdlabohaterów: Natalia Grosiak

Źródło zdjęcia głównego: Instagram - Paweł Domagała

podziel się:

Pozostałe wiadomości