Rajskie wakacje Omeny Mensah. Prezenterka wygląda obłędnie w bikini

Omenaa Mensah
Omenaa Mensah
Źródło: instagram.com/omenaamensah
Omenaa Mensah i jej ukochany Rafał Brzoska polecieli na wakacje na Bahamy. Gwiazda TVN na Instagram dodaje zdjęcia z egzotycznej podróży.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Bahamach

Omenaa Mensah spędza urlop na Bahamach. Wybrała się w egzotyczną podróż razem z partnerem Rafałem Brzoską i rodziną. Towarzyszą im dzieci oraz mama prezenterki. Gwiazda TVN publikuje w social mediach fotografie z wakacji. Jest bardzo szczęśliwa i zakochana, jedno ze zdjęć podpisała:

Momenty... Ważne, by patrzeć razem w tym samym kierunku.

Omenaa Mensah i Rafał Brzóska są parą od kilku lat. Mają synka Vincenta. Prezenterka ma także córkę Vanessę.

Omenaa Mensah w bikini

Omenaa Mensah dodała na Instagram kilka fotek w bikini. Kiedyś pracowała jako modelka, swobodnie czuje się przed obiektywem. Ma perfekcyjną figurę. Fani zachwycają się urodą i sylwetką pogodynki. Okazuje się, że prezenterka uwielbia pozować do zdjęć, kiedy robi je ukochany.

W zawodzie modelki nie pracuję już od 17 lat, ale jak tu nie pozować do zdjęcia, gdy Twój ukochany facet ma ogromną radość i fun z tego, że może robić Tobie zdjęcia... Kochanie cudnie jest być Twoją Muzą. – napisała.

Rodzinne wakacje Omeny Mensah

Na Instagramie Omenaa Mensah pokazała także kilka zdjęć z mamą Izabellą i córką Vanessą. Cieszy się, że mogą razem spędzić wspólnie czas. Gwiazda jest pod wrażeniem przyrody i krajobrazów na wyspach. Opublikowała także kilka fotografii z przepięknymi widokami.

Podczas wakacji, w gronie najbliższych prezenterka świętowała urodziny.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Omenaa Mensah w TVN

Omenaa Mensah urodziła się 26 lipca 1979 roku w Jeleniej Górze. Jest dziennikarką i prezenterką telewizją. Z Grupą TVN jest związana od 2003 roku, prowadziła prognozę pogody i różne programy w TVN, TVN24, TVN24BIS oraz TTV. Założyła fundację Omenaa Foundation, której jest prezesem. Buduje szkołę dla dzieci ulicy w Ghanie, z której pochodzi jej tata.

Ukończyła studia na kierunku Stosunki międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jest doktorantką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z powodzeniem realizuje się także jako przedsiębiorca i businesswoman, jest właścicielką marki meblowej Ammadora.

Jest również ekspertką z zakresu autoprezentacji i autorką książek "Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztuczki nie tylko w biznesie" oraz "Gorzka czekolada".

Zobacz wideo:

Jak Omenaa Mensah pomaga dzieciom?

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/omenaamensah

podziel się:

Pozostałe wiadomości