Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali romantyczne zdjęcie z wakacji

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska
Kuba Badach i Ola Kwaśniewska
Źródło: mwmedia
Ola Kwaśniewska dodała na Instagram wakacyjną fotografię, na której pozuje razem z mężem Kubą Badachem.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wypoczywają na Korsyce. We Francji relaksują się podczas urlopu. Córka byłego prezydenta opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z mężem. Pozują na tle przepięknej scenerii Morza Śródziemnego, z widokiem na Sardynię. Widać, że są szczęśliwi i zakochani.

Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Ola i Kuba wkrótce będą obchodzić 7. rocznicę ślubu, pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Zainteresowanie mediów ceremonią było ogromne. Od tamtego wydarzenia chronią swoje życie prywatne, rzadko pojawiają się na show-biznesowych imprezach. Czasami publikują wspólne zdjęcia na Instagramie.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – kto to?

Aleksandra Kwaśniewska urodziła się 16 lutego 1981 roku. Jest córką byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wzięła udział w 3. edycji programu "Taniec z gwiazdami" . Swoją przygodę z mediami kontynuowała jako reporterka "Dzień Dobry TVN" i prowadząca "Kulisy Tańca z gwiazdami".

Jakub Badach urodził się 24 sierpnia 1976 r. w Krasnymstawie. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ceniony muzyk, kompozytor i wokalista i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody Fryderyka w kategorii Wokalista roku. Kuba Badach jest założycielem zespołu Poluzjanci, z którym nagrał 3 płyty: "Tak po prostu" (2000), "Druga płyta" (2010) i "Trzy metry ponad ziemią" (2011). Z grupą The Globetrotters wydał 4 albumy: "Stay in Neverland" (2000), "Fairy tales of the trees" (2003), "Both Sides" (2006), "Stop! Don't Talk" (2009). Prowadzi także karierę solową, wydał albumy: "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny" (2009) i "Oldschool" (2017). Współpracował m.in. z Robertem Jansonem, zaśpiewał gościnnie w kilku utworach na płytach: "Trzeci wymiar" (1997) i "Nowy świat" (1999).

Obejrzyj wideo:

Goście Kuby Wojewódzkiego śpiewają

Goście Kuby Wojewódzkiego śpiewają

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!