Receptura - kolejne gwiazdy w obsadzie!

Receptura
Receptura
Historia lubi się powtarzać, szczególnie w miłości. Ile jest w tym prawdy, przekona się Zosia, bohaterka nowej produkcji TVN Grupa Discovery „Receptura”. Akcja serialu rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Od początku czerwca trwają prace na planie fabuły współczesnej, w której w głównej roli widzowie zobaczą Zofię Wichłacz! Na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Jędrzej Hycnar, powracający do stacji Joanna Brodzik i Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz oraz Przemysław Sadowski. Premiera „Receptury” już we wrześniu w TVN i na Playerze.

„Receptura” to najnowszy serial obyczajowy z tajemnicą w tle, który już jesienią zadebiutuje na antenie TVN i na Playerze. Akcja produkcji będzie prowadzona równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych – w 1936 r. i 2021 r. Niedawno nadawca ujawnił obsadę części kostiumowej: Agnieszka Więdłocha, Mateusz Janicki, Jacek Koman i Fabian Prokein.

Receptura
Receptura

Receptura

Natomiast we współczesnej historii "Receptury" widzowie będą śledzić losy studentki architektury Zosi (Zofia Wichłacz). Dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy, odnajdując dziennik swojej prababki Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha), asystentki Jana Wedla (Jacek Koman). Wraz z kolejnymi stronami wspomnień Marii, Zosia poznaje kulisy życia kobiety, która okazuje się dla niej inspiracją do zawalczenia o siebie i udowodnia, że miłosne dylematy są ponadczasowe!

Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto przyjaciel, a kto wróg! Stawka jest wysoka - przepis na kultową słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość?

Na ekranie Zofii Wichłacz towarzyszyć będą: Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz z gościnnym udziałem Emilia Krakowska.

Serial, na zamówienie TVN we współpracy z E. Wedel, realizuje Production Services Poland (ATM Grupa). Producentem „Receptury” ze strony TVN jest Marta Pasławska, z ramienia ATM Grupy: (producent wykonawczy) i Robert Wieczorek (producent kreatywny). Serial reżyseruje Tomasz Szafrański, za zdjęcia odpowiada Rafał Paradowski. Autorami scenariusza są: A, Dorota Jankojć-Poddębniak oraz Bartosz Staszczyszczyn. Pionem kostiumowym kierują Katarzyna Baran i Agata Culak, a scenograficznym - Dorota Rakowiecka. Serial powstał na podstawie pomysłu Artura Kowalewskiego (ATM Grupa).

Receptura - zobacz pełną obsadę
Receptura
Receptura
Receptura
Receptura
+3
Zobacz galerię

Receptura - zobacz pełną obsadę

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!