Motyw: Zabójstwo z zimną krwią czy nieszczęśliwy wypadek? Najlepsze fragmenty finału!

Finał: Zabójstwo z zimną krwią czy przypadek?

Za nami finałowy odcinek serialu "Motyw". Luiza w końcu poznała prawdę - co stało się z jej siostrą? Zobacz najlepsze fragmenty ostatniego odcinka!

Finał: Maks był szantażowany! Jaką tajemnicę ukrywał?
Finał: Maks był szantażowany! Jaką tajemnicę ukrywał?
wideo 2/5
Podczas licealnego ogniska Julka wyznała Maksowi, że jest w ciąży! Czy to możliwe, że Maks zdradzał Luizę z jej młodszą siostrą? Na tę wiadomość zareagował bardzo nerwowo! Maks nie mógł dopuścić do tego, aby Julka wyjawiła wszystkim prawdę. To on był ojcem jej dziecka. Czy zabił ją z zimną krwią? A może był to nieszczęśliwy przypadek?
Motyw Finał
Czarna zostaje wypuszczona na wolność, proces trzeba będzie powtórzyć. Rozpętuje się afera. Szulc zostaje zawieszony. Żyleta wprowadza go jednak na przesłuchanie Damiana Czajki. Przyparty do muru mężczyzna wyznaje w końcu, że w Meduzie była podczas strzelaniny jeszcze jedna osoba, przyjaciel Maksa. Nie ma go jednak na zdjęciach.
W dniu śmierci Maks musiał pilnie jechać do Meduzy. Co ważnego nie mogło poczekać? Luzie ta tajemnica nie dała spokoju. Postanowiła śledzić męża i poznać prawdę. W restauracji zastała męża i dawnego przyjaciela z liceum. To ona strzeliła w brzuch Maksa po usłyszeniu mrocznej tajemnicy Julki i Maksa.
Motyw, odcinek 10.
Okazuje się, że przed śmiercią Maks był szantażowany! Miał zapłacić pół miliona swojemu przyjacielowi z liceum, który pomógł mu ukryć ciało Julki. Nie miał wystarczającej sumy pieniędzy, aby zapłacić za milczenie. Robal wyznał prawdę Szulcowi, który w ten sposób zakończył śledztwo. Najtrudniejsze było jednak przedstawienie historii Luzie.
Pozostałe wiadomości