Monika Olejnik założyła oficjalne konto na Instagramie. Dziennikarka walczy z fałszerzami

Monika Olejnik
Monika Olejnik
Źródło: mwmedia
Monika Olejnik założyła oficjalne konto na Instagramie. Dziennikarka poinformowała, że walczy z fałszerzami, którzy podszywają się pod nią w sieci.

Monika Olejnik na Instagramie

Monika Olejnik założyła oficjalne konto na Instagramie, pokazała zdjęcia z podróży i treningów. Dziennikarka walczy z fałszerzami, którzy kradną jej tożsamość i zakładają fikcyjne profile w mediach społecznościowych:

Walczę z fałszerzami! Jak grzyby po deszczu ciągle powstają moje fałszywe konta na Instagramie i FB. Ciągle ktoś się podszywa pod moją osobę w wirtualu i realu :) Ludzie bądźcie sobą! Nie bójcie się myśleć :)

Dziennikarka uwielbia podróże i sport. Regularnie uprawia jogging, dzięki temu może pochwalić się doskonałą kondycją fizyczną. Internauci komplementują dziennikarkę. Doceniają jej pasję i motywację.

Monika Olejnik wyznała: Lubię biegać porannie i obserwować puste jeszcze ulice, ale szczerze takie zdjęcia zostały poprzedzone setkami treningów rocznie od kilkunastu lat. Warto! Jednak moim zdaniem sport ma sens jeśli czytamy książki i odwiedzamy teatr, kino, słuchamy muzyki :)

Monika Olejnik – "Kropka nad i"

Monika Olejnik jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od lat prowadzi program "Kropka nad i" w TVN24, który początkowo miał emisję w TVN. Rozmawia z politykami i osobami życia publicznego o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie.

"Kropka nad i" w TVN24 >

Monika Olejnik studiowała zootechnikę na SGGW w Warszawie, ukończyła dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Za swoją publicystyczną i dziennikarską pracę została wielokrotnie doceniona. Jest laureatką wielu nagród i odznaczeń m.in..: Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski, Wiktorów i SuperWiktora, MediaTora za całokształt pracy dziennikarskiej. Kilkakrotnie była nominowana do Telekamery. Dwukrotnie znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych kobiet pracujących w mediach miesięcznika "Forbes".

Jedną z pasji Moniki Olejnik jest moda. Zobacz wideo:

Niesamowita kolekcja butów Moniki Olejnik

Niesamowita kolekcja butów Moniki Olejnik

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości