Monika Olejnik pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym z treningu na plaży

Monika Olejnik
Monika Olejnik
Źródło: TVN
Monika Olejnik dodała na Instagram fotografię z treningu na plaży. Internauci zachwycają się figurą dziennikarki. Doceniają jej pasję do sportu i motywację.

Monika Olejnik w stroju kąpielowym podczas treningu

Monika Olejnik uwielbia sport. Jej pasją jest bieganie, ma doskonałą kondycję fizyczną. Dzięki treningom, które praktykuje regularnie od kilkunastu lat może pochwalić się wysportowanym ciałem.

Dziennikarka niedawno założyła oficjalne konto na Instagramie. Publikuje zdjęcia, które aktywnie komentują jej fani. Ostatnio dodała fotografie z treningu nad morzem. Na jednej z nich biegnie po plaży w stroju kąpielowym.

Poranek i kolejny odcinek mojego serialu pt. "Bez litości w dążeniu do doskonałości" :). Pozdrawiam serdecznie bez makijażu :). – napisała prowadząca "Kropki nad i".

Internauci zachwycają się figurą dziennikarki. Doceniają jej pasję, wytrwałość i konsekwencję w dbaniu o zdrowie i kondycję fizyczną.

Monika Olejnik – "Kropka nad i"

Monika Olejnik to jedna z najlepszych i najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Prowadzi program "Kropka nad i" w TVN24, który początkowo miał emisję w TVN. Rozmawia z politykami i osobami życia publicznego, wspólnie komentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie.

"Kropka nad i" w TVN24 >

Monika Olejnik studiowała zootechnikę na SGGW w Warszawie, ukończyła dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Za swoją publicystyczną i dziennikarską pracę została wielokrotnie doceniona. Jest laureatką wielu nagród i odznaczeń m.in.: Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski, Wiktorów i SuperWiktora, MediaTora za całokształt pracy dziennikarskiej. Kilkakrotnie była nominowana do Telekamery. Dwukrotnie znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych kobiet pracujących w mediach miesięcznika "Forbes".

Zobacz wideo:

Niesamowita kolekcja butów Moniki Olejnik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości