Monika Mrozowska pozuje w bikini na zdjęciach z wakacji. Fani są zachwyceni jej figurą

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: mwmedia
Monika Mrozowska pokazała na Instagramie zdjęcia z wakacji. Internauci komplementują aktorkę. Zachwycają się jej smukłą sylwetką.

Monika Mrozowska pokazała zdjęcia w bikini

Monika Mrozowska wybrała się na urlop do Włoch. Razem z dziećmi i partnerem odwiedziła m.in. Rzym, Florencję i słynne termy di San Filippo. Aktorka relacjonuje włoskie wakacje w sieci. Na Instagram dodaje zdjęcia z podróży. Na kilku z nich pozowała w bikini. Fanki zachwycają się jej wysportowanym ciałem i smukłą, wyrzeźbioną sylwetką. Nie mogą uwierzyć, że ma 3 dzieci. W odpowiedzi na pytania o treningi, aktorka wyznała, że regularnie ćwiczy w domu.

Kim jest Monika Mrozowska?

Monika Mrozowska urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie. Jako dziecko występowała w zespole Fasolki. Popularność zdobyła dzięki rolom w serialach. Wzięła udział w 1. edycji "Agent – Gwiazdy". Aktorka ma 3 dzieci – Karolinę, Jagodę i Józefa. Jest jedną z najbardziej aktywnych "instamatek", dzieli się z fanami zdjęciami i historiami ze swojego życia rodzinnego, z chęcią udziela porad innym mamom. Jej pasją jest ceramika i gotowanie, wydała kilka książek kucharskich. Jest wegetarianką. Propaguje zdrowy tryb życia.

Zobacz wideo:

Salon sukien ślubnych Goka: Finał 2

Salon sukien ślubnych Goka: Finał 2

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości