Michel Moran miał wypadek. Juror MasterChefa trafił do szpitala w Hiszpanii!

Michel Moran
Michel Moran
Źródło: mwmedia
Michel Moran doznał kontuzji ręki, przebywa w szpitalu w Hiszpanii. Juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" na Instagramie poinformował o wypadku.

Michel Moran miał wypadek

Michel Moran spędzał wakacje w Hiszpanii, spotkał się ze swoją rodziną. Niestety musiał przerwać urlop, prawdopodobnie złamał rękę. Informację o wypadku podał na Instagramie, opublikował nagranie ze szpitala.

Cześć wam tam w Polsce. Leżę w szpitalu. Proszę zobaczyć. Nic poważnego, chyba złamałem rękę. Czekam na prześwietlenie i koniec wakacji. Tak to się dzieje. Całuje was wszystkich w Polsce. Pozdrowienia z Hiszpanii. - powiedział.

Juror "MasterChefa" otrzymał od fanów słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. W opisie posta podziękował internautom za wiadomości i troskę.

Drobny wypadek, koniec wakacji. Chciałbym podziękować wszystkim. Tyle wiadomości, jesteście tacy mili. Naprawdę. – napisał.

Michel Moran – kto to?

Michel Moran urodził się w 1965 roku w Paryżu. Jego rodzice emigrowali do Francji z hiszpańskiej Andaluzji. Tajniki kuchni zaczął zgłębiać już jako 14-letni chłopiec. Studiował w szkole hotelarstwa Jeana Drouanta. Zdobywał doświadczenie w najlepszych restauracjach na świecie, m.in. we Francji, w Szwajcarii, w Niemczech i w Luksemburgu.

Przeprowadził się do Polski z miłości, w Luksemburgu poznał swoją żonę Halinę. Od 2004 jest szefem kuchni i właścicielem restauracji "Bistro de Paris", mieszczącej się w budynku Opery Narodowej w Warszawie. Bistro od 2005 roku jest rekomendowane przez przewodnik Michelin.

W 2006 roku Michel Moran został wyróżniony francuskim odznaczeniem narodowym, "Ordre du Mérite Agricole", przyznanym przez ministra rolnictwa, Dominique Bussereau, za promowanie narodowych produktów rolnych oraz ryb i owoców morza.

Michel Moran jest jurorem w programach TVN - "MasterChef" i "MasterChef Junior", prowadził "10 zadań specjalnych Michela Morana" w TTV. Jest autorem książek: "Moje smaki" i "Doradca smaku".

Oglądaj programy w player.pl:

"MasterChef" >

"MasterChef Junior" >

"10 zadań specjalnych Michela Morana" >

Zobacz wideo:

Zabawne momenty w programie "MasterChef"

Zabawne momenty w programie "MasterChef"

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!