Małgorzata Socha zorganizowała baby shower. Zdradziła płeć dziecka?

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło: mwmedia

Małgorzata Socha jest w ciąży, spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka już wkrótce kolejny raz zostanie mamą. Z tej okazji zorganizowała baby shower. Na imprezie pojawiły się przyjaciółki gwiazdy m.in. Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Cieślak, Agnieszka Sienkiewicz oraz duże grono znajomych.

Małgorzata Socha na Instagram wrzuciła zdjęcia, napisała też kilka miłych słów i podziękowała przyjaciółkom za wsparcie:

"Mój pierwszy i OSTATNI 😉BABY SHOWER 🍼🍼🍼Co to był za cudowny wieczór 😂😂😂...Dziękuje Wam Dziewczyny ze byłyście ze mną , to było dla mnie bardzo ważne . Dałyście mi siłe 💪i ogromną dawkę pozytywnej energii 😃😘 😍 A wszystkim sceptykom polecam taką energetyczną imprezę 🌈🌈🌈 Kochane Wiewiórki sprawiły ze było jak w niebie ...☁️"

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski na początku lipca obchodzili 10. rocznicę ślubu. Mają dwie córki – Zosię i Basię. Aktorka oficjalnie nie potwierdziła jeszcze płci trzeciego dziecka, ale podczas baby shower dominowały kolory: niebieski, zielony, żółty i biały – co sugeruje, że gwiazda „Na Wspólnej” urodzi syna.

Katarzyna Zielińska także wrzuciła na Instagram zdjęcie z baby shower Małgorzaty Sochy, w opisie dodała emotikony sugerujące, że aktorka tym razem urodzi chłopca:

"Uwielbiam imprezki u Mammy Gochy.❤️Tematów dziecięcych nigdy dość. No i cudownych brzuszków i dzieciaków na świecie 👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻" - napisała.

Małgorzata Socha była gwiazdą serialu "BrzydUla". Jako Violetta Kubasińska podbiła serca widzów, którzy pokochali tę postać. Zobaczcie wideo:

Jak Małgorzata Socha zaczynała w TVN?

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości