Córka Andrzeja Grabowskiego spodziewa się dziecka! Pokazała spory brzuszek!

Kasia Grabowska i Damian Kulec
Kasia Grabowska i Damian Kulec
Katarzyna Grabowska poszła w ślady rodziców i podobnie jak oni jest z zawodu aktorką. 30-latka właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie.

Andrzej Grabowski od wielu lat jest jednym z czołowych aktorów goszczących w polskim show-biznesie. Co jakiś czas pojawia się w filmach. Zagrał m.in. „Prezesa” w Polityce Patryka Vegi. Widzowie nie mieli żadnych wątpliwości, że doskonale poradził sobie z tym wyzwaniem. Aktor dwa razy brał ślub, każdy kończył się rozwodem. W 1982 roku zalegalizował związek z Anną Tomaszewską, z którą doczekał się dwóch córek: Zuzanny oraz Katarzyny. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Sąd rozwiązał ich małżeństwo w 2008 roku. Rok później poślubił Anitę Kruszewską. Rozwiedli się w lutym 2018 roku.

Córka Andrzeja Grabowskiego zostanie mamą. Katarzyna Grabowska jest w ciąży

30-latka właśnie ogłosiła publicznie, że niedługo zostanie mamą. Aktorka pokazała fotografie z zaokrąglonym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że bardzo długo udało jej się zachować w tajemnicy radosną nowinę.

Katarzyna Grabowska w ciąży
Katarzyna Grabowska w ciąży

Katarzyna Grabowska w ciąży

Jak wynika z hasztagów, Katarzyna Grabowska zostanie mamą jeszcze w tym roku. Na ten moment nie zdradziła płci i imienia maleństwa. Wspomnijmy, że córka Andrzeja poszła w jego ślady i spełnia się jako aktorka. Gra m.in. w serialu Zakochani po uszy.

podziel się:

Pozostałe wiadomości