#koncertdlabohaterów: Kasia Moś zaśpiewała piosenkę "Wild Eyes"!

#koncertdlabohaterów: Kasia Moś zaśpiewała piosenkę "Wild Eyes"!
Kasia Moś wystąpiła na koncercie w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Posłuchaj utworu Wild Eyes. Przyłącz się do zbiórki Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Kasi Moś - Wild eyes

“Wild Eyes” Kasi Moś został nagrany wspólnie z pochodzącym z Finlandii duetem Norma John. Piosenka zapowiada drugą płytę wokalistki. Podczas #koncertdlabohaterów mogliśmy zobaczyć domowe studio artystki - jej występ miał wyjątkowy klimat.

#koncertdlabohaterów

Koncert prowadził Marcin Prokop. Online na żywo zagrały gwiazdy polskiej muzyki. Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wezmą udział artyści i muzycy, którzy chcą wesprzeć walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia zbierano środki na wsparcie walki z pandemią. Koncert zorganizowali: Fundacja TVN "Nie jesteś sam", Player.pl oraz Bongo Media Production.

Fundacja TVN "Nie jesteś sam" dziękuje za Wasze wsparcie! W ciągu kilku godzin, zebraliśmy ponad 4 miliony złotych. Akcja trwa nadal. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

Oglądaj #koncertdlabohaterów w Player.pl >

Posłuchaj naszego hymnu i wesprzyj zbiórkę dla bohaterów!

Wesprzyj walkę z koronawirusem

Fundacja TVN "Nie jesteś sam" nadal prowadzi zbiórkę funduszy. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można wesprzeć na kilka sposobów:

Zbiórka Fundacji TVN w serwisie Facebook.com: https://www.facebook.com/donate/2556873477864295/

Wpłaty przez aplikację przelewy24.pl na player.pl Przelew BLIK na numer telefonu 509 559 966 – przelewu można dokonać w aplikacji banku, z którego korzysta się na co dzieńWpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN "Nie jesteś sam":10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (mBank)Wpłaty online za pośrednictwem strony Fundacji TVN "Nie jesteś sam":fundacja.tvn.pl/wplac-online/

SMS o treści: Pomagam pod numer: 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Firmy oraz instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN "Nie jesteś sam".

#koncertdlabohaterów - przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości