Joanna Krupa planuje macierzyństwo!

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Źródło: mwmedia

Joanna Krupa znowu żyje pełnią życia. Teraz to już nie jest tylko showbiznes, psy i akcje społeczne, ale także wielka miłość, chemia i... dzieci! W wywiadzie udzielonym dla "Vivy!" modelka mówi otwarcie, że w niedalekiej przyszłości planuje ślub i potomstwo ze swoim nowym partnerem - Douglasem Nunesem.

Po rozwodzie z Romainem Zago, modelka przestała mieć nadzieję na normalny i udany związek. Los zaskoczył ją jednak bardzo szybko i na swojej drodze w parku dla psów spotkała Douglasa Nunesa.

- Gdy wzięliśmy z Romkiem rozwód, spotykałam się z takim jednym facetem bez zobowiązań. Ale to mnie wkurzyło. Powiedziałam sobie: „Może miłość nie jest dla mnie? Może dzieci nie są dla mnie? Może kariera to całe moje szczęście" (...) Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem.

Para ma podobne zainteresowania, oboje kochają zwierzęta. Poznali się dzięki psom i są przekonani, że było to one ich ze sobą zetknęły. Gdyby nie to, że adoptowali pieski, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali.

Teraz para planuje ślub i... dzieci! Jeszcze nie wyznaczyli daty swojego wielkiego dnia ze względu na nagrania Asi do kolejnej edycji "Top Model", ale wiedzą, że odbędzie się on niedługo. Do tego Joanna i Douglas chcą mieć dzieci - "najlepiej chłopca i dziewczynkę"!

- Dalej będę jeździć po świecie. Z dziećmi dalej będę robić swoje. Postaram się wymyślić coś z dziećmi - może jakieś ciuszki? Już mam wymyśloną nazwę dla biznesu z maluchami. (...) Będę w ciąży chodzić na fitness, jeść zdrowo, nie tyć obłędnie. Będę o siebie dbać, a co będzie - zobaczymy. Ja po prostu chcę mieć dziecko.

Warto wspomnieć, że para obchodziła podwójne urodziny. Okazało się, że oboje są zodiakalnymi bykami i oboje urodzili się tego samego dnia - 23 kwietnia. Podobne charaktery sprzyjają kłótniom, ale wiemy, że to właśnie gorące i pełne emocji związki są najpiękniejsze! Życzymy zatem wszystkiego dobrego! :)

Więcej o planach Joanny związanych z macierzyństwem, przeczytacie w najnowszym wydaniu "Vivy!".

Joanna Krupa już na poczatku swojego związku z Douglasem widziała, że to "ten". Zobaczcie, co mówiła o nim na początku roku.

I kilka słów na temat zwierząt - największej miłości modelki:

Joanna Krupa o nowej miłości i planach na 2018 rok

Joanna Krupa o pomaganiu zwierzętom

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości