Hity TVN, które powrócą wiosną!

Kontynuacje największych hitów TVN na wiosnę!
Kontynuacje największych hitów TVN na wiosnę!
Źródło: TVN
Wiosna w TVN to także premierowe sezony naszych największych hitów, które pokochały miliony widzów. Sprawdźcie również nowości, jakimi uraczymy Was już na wiosnę!
Druga szansa
Druga szansa
Źródło: TVN | TVN

Druga szansa

Wiosną na antenie TVN widzowie poznają kompletnie nowe oblicze Moniki Boreckiej. Dotychczas zdeterminowana i nieustępliwa producentka i agentka gwiazd będzie musiała sprawdzić się w nowej dla siebie roli. Czy główna bohaterka będzie w stanie pogodzić bycie mamą z karierą zawodową? W trzecim sezonie serialu „Druga szansa” Monika Borecka, producentka telewizyjna, przeżyje prawdziwą rewolucję w życiu prywatnym i zawodowym. Wypełniony pracą i rozterkami miłosnymi świat Moniki radykalnie zmieni się za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo.

PREMIERA: 13 LUTEGO, PONIEDZIAŁKI O GODZ. 21:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: DRUGA SZANSA >

POLUB NAS NA FACEBOOKU: DRUGA SZANSA >

Agent - Gwiazdy
Agent - Gwiazdy
Źródło: TVN

Agent - Gwiazdy

Spędzić noc w temperaturze minus 10 stopni. Wziąć udział w morderczym wyścigu kolarskim na wysokości ponad 4000 metrów. Wskoczyć do wody z prawie 10 metrów. Żyć z dala od cywilizacji, w najbardziej oddalonych od życia częściach Argentyny. Podejmować ryzyko na rozległych bezludnych wydmach i piaszczystych plażach. Mierzyć się z lękiem przed nieznanym. Stanąć do walki z samym sobą, ale przede wszystkim prawidłowo wytypować Agenta. Oto, co czeka uczestników drugiej serii programu „Agent - Gwiazdy”. Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski, Jula Fabiszewska oraz prowadząca Kinga Rusin – to bohaterowie nowej edycji programu „Agent - Gwiazdy”.

PREMIERA: 14 LUTEGO, WTORKI O GODZ. 21:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: AGENT - GWIAZDY >

POLUB NAS NA FACEBOOKU: AGENT - GWIAZDY >

Masterchef Junior
Masterchef Junior
Źródło: TVN

Masterchef Junior

Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem?

PREMIERA: 19 LUTEGO, W NIEDZIELE O GODZ. 20:00.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: MASTERCHEF JUNIOR >

POLUB NAS NA FACEBOOKU: MASTERCHEF JUNIOR POLSKA TVN>

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Źródło: TVN

Kuba Wojewódzki

Nazywa się Kuba. Kuba Wojewódzki. Nosi trampki. Pije oranżadę – wstrząśniętą, niemieszaną. Lubi szybkie samochody, piękne kobiety – ostatnio tylko jedną. Człowiek wielu talentów, właściciel niewyparzonej gęby i skórzanej kanapy. Tradycyjnie zasiądą na niej najodważniejsi ludzie, którzy nie boją się konfrontacji z Królem TVN. Wśród tych nieszczęśników będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze. Znani, ale niekoniecznie lubiani. Na pewno ciekawi. Porozmawiają o bieżących sprawach, ale przede wszystkim o ich życiu prywatnym. Co jak co, ale Kuba lubi zajrzeć pod kołdrę. ;)

PREMIERA: 14 LUTEGO, WTORKI O GODZ. 22:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: KUBA WOJEWÓDZKI >

Kuchenne rewolucje
Kuchenne rewolucje
Źródło: TVN

Kuchenne rewolucje

„Kuchenne rewolucje” to historie, które zawsze zaczynają się w sercu każdej restauracji – kuchni. To tam nieporadni właściciele upatrują przyczyny swojej biznesowej porażki. Ale czy słusznie? Gdzie tkwi problem? I jak go rozwiązać? Od lat odpowiedzi na te pytania zna tylko Magda Gessler, która nie boi się nowych wyzwań i trudnych zadań. Ona – jako autorytet kulinarny i biznesowy – potrafi w kilka dni przeprowadzić rewolucję i dać właścicielom restauracji gotowy patent na sukces. Jednak tylko od nich zależy czy powodzenie będzie długo czy krótkoterminowe. Otrzymać znak jakości od Magdy Gessler to absolutny przywilej, na który trzeba zasłużyć ciężką pracą, uczciwością i najlepszymi smakami w Polsce! Właściciele restauracji wiedzą, że jest o co walczyć. Bo koniec końców to ich codzienność, marzenia i lepsza przyszłość. Premierowe odcinki zagoszczą między innymi w Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lublinie czy Łodzi.

PREMIERA: 16 LUTEGO, CZWARTKI O GODZ. 21:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: KUCHENNE REWOLUCJE >

POLUB NAS NA FACEBOOKU: KUCHENNE REWOLUCJE TVN >

Ugotowani
Ugotowani
Źródło: TVN

Ugotowani

W nowej serii jednego z najpopularniejszych kulinarnych programów w Polsce nie zabraknie ciekawych autorskich przepisów i niestandardowych pomysłów. Będą znane potrawy w zupełnie nowych odsłonach, wielkie kulinarne sukcesy i dyskusyjne dania. Polska różnymi smakami stoi. W nowym XII sezonie „Ugotowanych” odwiedzimy po raz pierwszy miejsca, w których jeszcze nie gościliśmy. Wstąpimy do kuchni mieszkańców Puław, Kalisza, Płocka i sprawdzimy jakie dania wyłożą na stół bohaterowie tej serii. Zajrzymy do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by gotować i wygrać 5 tysięcy złotych. Tu każdy może sprawdzić nie tylko swój talent kulinarny, ale też umiejętności organizacyjne. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości najlepszą autorską kolacją.

PREMIERA: 19 LUTEGO, W NIEDZIELE O GODZ. 18:00.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: UGOTOWANI >

POLUB NAS NA FACEBOOKU: UGOTOWANI TVN >

Olivier Janiak
Olivier Janiak
Źródło: TVN

Olivier Janiak

Olivier Janiak wiosną na antenie TVN w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki. W kolejnym sezonie programu, kamera „Co za Tydzień” zabierze widzów za kulisy gorącej premiery filmu „Sztuka kochania”, który wejdzie na ekrany kin 27 stycznia. Program przedstawi także gwiazdy nowego kanału HGTV Home&Garden – najpopularniejszej stacji lifestyle’owej w USA, którą Polacy zobaczą jako pierwsi w Europie. Tradycyjnie, Oliviera z ekipą nie zabraknie na pokazach mody czołowych polskich projektantów oraz na najciekawszych eventach nadchodzącego sezonu. W każdym odcinku, widzowie zajrzą również za kulisy programów wiosennej ramówki TVN.

PREMIERA: 19 LUTEGO, W NIEDZIELE O GODZ. 11:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: CO ZA TYDZIEŃ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Żony Hollywood
Żony Hollywood
Źródło: TVN

Żony Hollywood

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki. Wszystkie doskonale odnajdują się w roli żon Hollywood! Co słychać u znajomych twarzy? Iwona Burnat, właścicielka najdroższych psów w Hollywood oraz hinduski gwiazdor popu – Reggie są zaręczeni i szykują się do zapierającego dech w piersiach ślubu. Helena Deeds wraz z Rodrigiem zabiorą nas w sentymentalną podróż, podzielą się wyjątkowo niebezpiecznymi pasjami, a także przedstawią nową miłość w ich rodzinie. W tym sezonie poznamy również nowe bohaterki, które zaskoczą Was nie jeden raz. A wszystko w blaskach fleszy przestrzeni filmowych marzeń, u podnóży wzgórz Hollywood!

PREMIERA: 13 LUTEGO, PONIEDZIAŁKI O GODZ. 22:30.

ZOBACZ GORĄCY ZWIASTUN 3. SEZONU "ŻON HOLLYWOOD"!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Efekt domina
Efekt domina
Źródło: TVN

Efekt domina

„Efektu Domina” nie da się powstrzymać. Jeden dobry uczynek pociąga za sobą następny. Ten program to najlepszy przykład na to, iż każde mądre wsparcie może uruchomić serię pozytywnych zmian w życiu całych społeczności. Tym razem Dominika Kulczyk pomaga tam, gdzie problem głodu i niedożywienia, zwłaszcza wśród najmłodszych, jest najbardziej widoczny. W czwartej serii „Efektu Domina” pokażemy historię dzieci oskarżonych o czary w Beninie, historię dzieci wychowujących się w najniebezpieczniejszym miejscu w Rio de Janeiro – faweli Maré, sytuację uciekinierów z Burundi i Kongo umieszczonych w trzecim największym na świecie obozie dla uchodźców, w którym być może spędzą resztę życia bez możliwości opuszczenia go, bez szans na pracę.

PREMIERA: OD MARCA, W NIEDZIELE O GODZ. 11:00.

Na Wspólnej
Na Wspólnej
Źródło: TVN

Na Wspólnej

Od blisko 15lat „Na Wspólnej” dostarcza widzom historii prawdziwych jak życie. Ziębowie, Szulcowie, Hofferowie, Brzozowscy oraz pozostali mieszkańcy doskonale wiedzą, że los potrafi zaskoczyć i przynieść wiele przełomowych momentów. Walka o zdrowie Manii i Ilony, ciąża Elżbiety oraz poważny kryzys w małżeństwie Ziębów to tylko niektóre z nich. W tym sezonie na widzów czekają nie tylko poruszające historie, ale także nowe twarze – m.in. Julia Kamińska i Antoni Królikowski. Po latach nieobecności w życiu serialowych bohaterów ponownie pojawi się Grzegorz (Leszek Lichota)! Żaneta i Wojtek wciąż będą walczyć o zdrowie Manii. Pojawi się jednak szansa na to, aby dziewczynka wróciła do zdrowia. Przełom może przynieść ryzykowna operacja. Zanim jednak do niej dojdzie, Szulcowie muszą zebrać pokaźną sumę na leczenie córki. Na szczęście mogą liczyć na pomoc rodziny i sąsiadów. Wspólnymi siłami uda się zebrać potrzebne fundusze, a Żaneta i Wojtek, po wielu wątpliwościach, podejmą decyzję o operacji Manii. Ich plany pokrzyżuje jednak… Grzegorz! Nieobecny od lat biologiczny ojciec dziewczynki nie zgodzi się na ryzykowne leczenie!

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK, GODZ. 20:15. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: NA WSPÓLNEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Szkoła
Szkoła
Źródło: TVN

Szkoła

Życie nastolatków nie znosi nudy! Burzliwe historie miłosne, szkolne przyjaźnie wystawione na poważną próbę, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki to doświadczenia z trudnego okresu dorastania. Wiosna przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Jeden z najpopularniejszych szkolnych podrywaczy, Arek Daniluk, wreszcie trafi na dziewczynę swoich marzeń i postanowi ustatkować się! Serce Arka zdobędzie Ala, nowa i atrakcyjna dziewczyna, która dołączy do licealistów. To właśnie dla niej dotychczasowy łamacz szkolnych serc postanowi zmienić swoje życie. Po raz pierwszy Arek będzie chciał stworzyć poważny związek, oparty na uczuciu i wierności. Czy Ala doceni jego starania? Czy będzie to prawdziwa miłość?

PREMIERA: 6 LUTEGO, OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 15:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

19+
19+
Źródło: TVN

19+

Dorosłe życie dało się we znaki bohaterom serialu „19+”. Musieli wyjrzeć zza swych smartfonów i odważnie stawić mu czoła. W wiosennych odcinkach obejrzymy nowe perypetie paczki przyjaciół. Melania, nękana przez swego byłego partnera, straci wiarę w miłość. Czy ją odzyska, gdy na horyzoncie pojawi się dawny kolega z liceum? Ali trudno będzie pozbierać się po katastrofalnej w skutkach przygodzie z narkotykami. Niestety, okaże się, że to dopiero początek jej kłopotów. Ciężarna Lucy w końcu otrząśnie się po zawodzie miłosnym i spotka na swojej drodze kogoś wyjątkowego, z kim zapragnie spędzić resztę życia. Małżeństwo Kasi i Rafała zawiśnie na włosku. Mimo desperackich prób ratowania go, trudno będzie znaleźć im wspólny język. W życiu Rafała pojawi się śliczna Pola, a Krzysztof, zauroczony Kasią, spróbuje zdobyć jej serce. Czy małżeństwo nastolatków przetrwa? Mimo, że związek Leny i Oskara okaże się być równie trudny i burzliwy, obydwoje nie będą potrafili bez siebie żyć. Jak wykorzystają drugą szansę na wspólną przyszłość?

PREMIERA: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 16:30. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Szpital
Szpital
Źródło: TVN

Szpital

"Szpital” to jeden z najchętniej oglądanych paradokumentów. Jego siłą są uniwersalne historie, które mogą spotkać każdego. Nadchodzący sezon w Szpitalu na Biskupińskiej zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Pod opiekę zespołu dr Piotra Wójtowicza trafią m.in. poparzone rodzeństwo i ofiara prywatnej kliniki lekarskiej. Największym wyzwaniem będzie jednak grupa nastolatków, która zatruła się dopalaczami!

Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i trudne przypadki wymajające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. 9-latek zaniedbany przez matkę, poparzone rodzeństwo, które wierzy, że poprzez magiczny eliksir spotka się ze swoim zmarłym rodzicem, czy wypadek spowodowany przez obsesyjnie zakochaną dziewczynę – to tylko niektóre z historii, które czekają na widzów serialu. Nietypowym przypadkiem będzie mężczyzna, który jest ofiarą poważnego błędu lekarskiego w prywatnej klinice.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Fakty, Uwaga!, Superwizjer
Fakty, Uwaga!, Superwizjer
Źródło: TVN

Fakty, Uwaga!, Superwizjer

„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

POLUB NAS NA FACEBOOKU >

„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ > POLUB NAS NA FACEBOOKU >

Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciwko prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy programu są laureatami licznych prestiżowych nagród. Gospodynią programu jest Jolanta Konopka. Nowe, wyjątkowo trudne sprawy oraz te, o których wcześniej nikt nie chciał mówić, już wiosną w TVN.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ > POLUB NAS NA FACEBOOKU >

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE WIOSENNE NOWOŚCI STACJI TVN >

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Premiera serialu dokumentalnego "Przeklęty II" już 22 kwietnia

Premiera serialu dokumentalnego "Przeklęty II" już 22 kwietnia

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!