Grażyna Torbicka zachwyca w sesji zdjęciowej dla Vivy!

@Bartek Wieczorek/LAF AM
@Bartek Wieczorek/LAF AM
Grażyna Torbicka od wielu lat jest dziennikarką filmową, ale również uchodzi za ikonę stylu i dobrego smaku. W Vivie! pojawiła się w zachwycającej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak wypadła.

Grażyna Torbicka od trzech lat jest ambasadorką L’Oreal Paris. W ramach współpracy z marką dziennikarka pojawia się na czerwonym dywanie w Cannes. W tym roku nie mogło jej tam zabraknąć, ale zanim zagościła na festiwalu, prezenterka udzieliła wywiadu magazynowi Viva! oraz wzięła udział w słonecznej sesji zdjęciowej. W rozmowie nawiązała do swojej filmowej pasji oraz opowiedziała o misji, jaka przyświeca światowej marce kosmetycznej.

Jak L’Oreal Paris przekonało Grażynę Torbicką do zostania ambasadorką

Umówiliśmy się, że w tej roli będę zajmować się popularyzacją kina, jak przez całe moje dziennikarskie życie. W tym roku prezentacja marki w Cannes odbywa się pod hasłem „Kobiety w roli głównej”. Poproszono mnie, żebym zrobiła dwudziestominutową prezentację na konferencję w Zamku Ujazdowskim, pokazującą jaka była na przestrzeni tych dwudziestu lat obecność kobiet w Cannes. Jak rośnie znaczenie i rola i reżyserek, aktorek, producentek. Ta prezentacja była dla mnie interesującym wyzwaniem. Robię to, co jest dla mnie ważne.

Zobaczcie sesję Grażyny Torbickiej

Grażyna Torbicka w magazynie Viva!
@Bartek Wieczorek/LAF AM
@Bartek Wieczorek/LAF AM
@Bartek Wieczorek/LAF AM
@Bartek Wieczorek/LAF AM
+3
Zobacz galerię

Grażyna Torbicka w magazynie Viva!

Zobacz także:

OSCARY 2017: czerwony dywan i najlepsze kreacje

podziel się:

Pozostałe wiadomości