Luksusowe wakacje Ewy Chodakowskiej. Zobacz zdjęcia!

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Po pracowitym sezonie Ewa postanowiła wypocząć w prawdziwie luksusowych warunkach. Gdzie na wakacje wybrała się popularna trenerka?

Wakacje Ewy Chodakowskiej w Grecji

Po pracowitym okresie pora na zasłużony odpoczynek. Ostatnie miesiące kosztowały Ewę dużo pracy i nerwów. Jednak nikt nie mówił, że sukces przychodzi z łatwością. Wie o tym trenerka, która za każdym razem przypomina swoim obserwatorom, że to co teraz ma, zyskała wyłącznie za pomocą ciężkiej pracy, wsparcia swojego męża oraz wiary we własne możliwości.

Przez cały rok małżeństwo jest bardzo zajęte. Zajmują się m.in. tworzeniem platformy treningowej, układaniem diet, prowadzeniem cateringu dietetycznego, produkowaniem przekąsek, strojów kąpielowych oraz naturalnych kosmetyków. Nadzorowanie działalności wielu firm wymaga od nich całkowitego zaangażowania i czasami także poświęcenia. Nic więc dziwnego, że para zdecydowała się odpocząć w prawdziwie rajskich warunkach. Tym razem postanowili zostać w Grecji i na nowo odkrywać jej piękno. Ewa chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z podróży po greckich wyspach. Fani trenerki nie tylko komplementują wspaniałe ciało kobiety, ale są także pod wrażeniem hoteli, w których zatrzymuje się gwiazda.

Chcielibyście przeżyć takie wakacje jak Ewa?

Zobaczcie zdjęcia trenerki!

Zobacz video:

Chodakowska: "Nie wyobrażałam sobie siebie jako idolki!"

podziel się:

Pozostałe wiadomości