TVN rozszerza swoją ofertę dla kobiet. Serwis dziendobry.tvn.pl w top 3 najpopularniejszych serwisów kobiecych w Polsce!

Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN
Dziendobry.tvn.pl to serwis o kobietach i dla kobiet. W maju liczba realnych użytkowników w badaniu Mediapanelu przekroczyła 4 miliony, o 13% więcej względem poprzedniego miesiąca. W czerwcu liczba ta wyniosła już ponad 4,5 miliona.

TVN rozwija zasięg serwisów internetowych. Dzięki poszerzeniu swojej oferty dziendobry.tvn.pl znajduje się wśród najpopularniejszych serwisów w kategorii serwisy kobiece w Polsce. To miejsce wypełnione jakościowymi treściami. Nie brakuje tu cennych informacji o zdrowiu, związkach, relacjach, ale też rozrywki.

W maju liczba realnych użytkowników serwisu w badaniu Mediapanelu wyniosła ponad 4 miliony, w czerwcu ponad 4,5 miliona. W rankingu domen i serwisów dziendobry.tvn.pl zajmuje 3. miejsce i konkuruje z największymi serwisami kobiecymi w Polsce. W ciągu pół roku liczba odsłon wzrosła o niemal połowę (o 46%) i utrzymuje się na poziomie ponad 13 milionów.

"Serwis DDTVN.pl to nie tylko digitalowe rozszerzenie porannego pasma telewizji śniadaniowej. Podążamy za tematami z anteny, ale też tworzymy własne, śledząc zainteresowania odbiorców i najnowsze trendy. Dzięki temu silny i rozpoznawalny w Polsce brand ma swoją prawdziwą emanację online, z pełnym zrozumieniem internetu i dla internautek. Wynik czerwca to efekt doboru tematów do online, współpracy z anteną, innowacyjnego podejścia do wideo w internecie, autorskich cykli i, jak zwykle, słuchania naszego użytkownika. Właśnie dlatego na przestrzeni pół roku zanotowaliśmy drugą największą dynamikę wzrostu RU wśród serwisów kobiecych obecnych w Mediapanelu. - Anna Gumkowska, dyrektor działu news i lifestyle w TVN Grupa Discovery

Tabelka
Tabelka

Tabelka

"Stawiamy na jakościowe treści, nie publikujemy plotek. Wszystkie informacje potwierdzamy u źródła. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi użytkowniczkami na Facebooku (730 tys. fanów), Instagramie (390 tys. followersów), TikToku (176 tys. obserwujących). Wierzymy w autorski kontent. Nie boimy się eksperymentów - Aleksandra Pietrzak-Przeorska, redaktor naczelna dziendobry.tvn.pl

W ramach autorskich treści w cyklu „Rozmowy na dziendobry.tvn.pl” obejrzeć można wywiady i reportaże wideo o gwiazdach. Świat mody przybliżają rozmowy z postaciami branży fashion w cyklu „Moda na spacer”. Wyjątkowe kobiety to bohaterki cyklu „Siła jest kobietą”. Każda z nich opowiada inną historię, jednak łączy je to z jak niezwykłą siła pokonują przeciwności dnia codziennego. Z myślą o miłośnikach literatury powstał cykl „Książka na dzień dobry”. To nie tylko recenzje, ale przede wszystkim inspirujące spotkania z autorami.

Sprawdzone informacje, rozrywka, inspirujące rozmowy, porady – wszystko to w jednym miejscu, na dziendobry.tvn.pl !

podziel się:

Pozostałe wiadomości