Dzień Dobry Wakacje od 12 sierpnia codziennie na antenie TVN. Znamy nowych prowadzących!

Piotr Kraśko i Anna Kalczyńska
Piotr Kraśko i Anna Kalczyńska
Źródło: TVN
Wakacyjne "Dzień Dobry TVN" tylko w weekendy?! To już przeszłość! Od 12 sierpnia najlepszy program śniadaniowy w Polsce będzie emitowany codziennie od 8:30 do 11:00 i to z wyjątkowego, letniego studia nad Wisłą!

Sierpniowe wydania "Dzień Dobry Wakacje" to wyjątkowa gratka dla widzów programu – studio zmienia swoją lokalizację! Prowadzący spotkają się z gośćmi na plaży nad Wisłą z malowniczym widokiem na warszawską Starówkę i w pobliżu ZOO. Zachęcamy do odwiedzania nas podczas spacerów.

To jednak nie koniec przyjemnych niespodzianek. Wakacyjne wydania poprowadzą nie tylko główni prowadzący, ale także dziennikarze związani z programem od lat. Niektórzy wystąpią w tej roli po raz pierwszy! "Dzień Dobry Wakacje" poprowadzą: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska i Gabi Drzewiecka oraz Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger! Będzie się działo!

Letnia odsłona "Dzień Dobry Wakacje" wystartowała 22 czerwca. W programie oprócz zapraszanych do studia gości i reporterskich felietonów pojawiają się także wejścia live z innych miast – m.in. z Krakowa, Katowic czy nadmorskiego Gdańska! Przed nami dwa tygodnie różnorodnych, zaskakujących i pełnych emocji wydań! Tegoroczny koniec lata z Dzień Dobry Wakacje będzie naprawdę gorący!

Zobacz wideo:

Grzegorz i Patrycja Markowscy w "Dzień dobry Wakacje"

Grzegorz i Patrycja Markowscy w "Dzień dobry Wakacje"

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!