Damian Kordas w Agent - Gwiazdy: Najlepsze momenty i materiały dodatkowe

Damian Kordas wygrał Agent - Gwiazdy: "Chciałem udawać Agenta"

Damian Kordas wygrał 4. edycję "Agent - Gwiazdy". Youtuber skomentował swój sukces i opowiedział o kulisach programu. Obejrzyjcie materiały dodatkowe oraz jego najlepsze momenty w reality show.

Damian Kordas zwycięzcą 4. edycji "Agent – Gwiazdy"
W finałowym odcinku 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy" zwyciężył Damian Kordas, rywalizował z Michałem Koterskim i Marią Sadowską, która była Agentem. Youtuber pokonał Miśka, udzielił więcej poprawnych odpowiedzi podczas ostatniego testu wiedzy o Agencie. Wygrał pieniądze, zgromadzone za wykonane w programie zadania - prawie 82 tysiące złotych! Jego strategią było udawanie Agenta, taktyka na tyle skuteczna, że zapewniła mu zwycięstwo.
Najlepsze momenty Damiana Kordasa w programie Agent - Gwiazdy
Najlepsze momenty Damiana Kordasa w programie Agent - Gwiazdy
Damian Kordas wystąpi w "Milionerach"?
Damian Kordas drugi raz wygrał program TVN, jest także zwycięzcą "MasterChefa". Youtuber chciałby wziąć udział w teleturnieju "Milionerzy": Jak Hubert Urbański zadzwoni, to na pewno rozważę taką propozycję. - powiedział. Chcielibyście, żeby Damian wystąpił w specjalnym odcinku "Milionerów"?
Damian Kordas: "Następni będą Milionerzy"
Damian Kordas: "Następni będą Milionerzy"
Prowadzącą "Agent - Gwiazdy" jest Kinga Rusin. W 4. edycji programu wzięli udział: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz Mariola Gołota i Andrzej Gołota.
Obejrzyjcie najlepsze fragmenty finału "Agent - Gwiazdy":
Maria Sadowska Agentem 4. edycji programu!
Maria Sadowska Agentem 4. edycji programu!
wideo 2/10
Pozostałe wiadomości