Akcja PODARUJ MISIA: Ania Starmach o ukochanym pluszaku z dzieciństwa

Anna Starmach / Podaruj Misia
Akcja PODARUJ MISIA: Ania Starmach o ukochanym misiu z dzieciństwa
Jak co roku wracamy do Was z jedną z naszych ulubionych akcji. PODARUJ MISIA już po raz 15. odmieni życie podopiecznych Fundacji TVN NIE JESTEŚ SAM! W tym roku Ania Starmach zdradziła, jak wyglądała jej ulubiona maskotka z dzieciństwa i od kogo ją dostała.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI TVN NIE JESTEŚ SAM >

Spot Akcji Podaruj Misia 2020 - Monika Olejnik

Spot Akcji Podaruj Misia 2020 - Monika Olejnik

Ruszyła 15. edycja akcji Podaruj Misia.Czekają na Was 4 urocze misie:Miś Małgosia, zaprojektowany przez duet Paprocki&Brzozowski oraz Małgosię Rozenek- Majdan.Miś Gosia, zaprojektowany przez duet Łukasza Jemioła i Małgosia Socha.Miś Magda, zaprojektowany przez Gosię Baczyńską i Magdalenę Boczarską.Miś Mateusz, zaprojektowany przez Tomasza Ossolińskiego i Mateusza Gesslera. #TVNpomagajmysobie: posiłki dla głodnych i wsparcie dla restauracjiDochód ze sprzedaży pluszaków, zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN. Zobaczcie zdjęcia z nagrań spotów promocyjnych.

Spot Akcji Podaruj Misia 2020  - Piotr Kraśko

Spot Akcji Podaruj Misia 2020 - Piotr Kraśko

Magda Gessler w spocie Akcji Podaruj Misia 2020!

Magda Gessler w spocie Akcji Podaruj Misia 2020!

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas! >

Pomagamy ciężko chorym dzieciom, ale nie zapominamy o ludziach starszych i samotnych. Wspieramy osoby niesłyszące, dotknięte chorobami genetycznymi, pomagamy niepełnosprawnym – finansujemy turnusy rehabilitacyjne, kupujemy wózki inwalidzkie, protezy kończyn.Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami!

Autor: Michał Sikorski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!