BrzydUla: Violetta Kubasińska została żoną! Kto jest jej wybrankiem?!

BrzydUla
Violetta Kubasińska to była kobieta-rakieta! Kochała zakupy, marzyła o sławie, ale przede wszystkim marzyła o miłości. Jej związek z Sebastianem to były wzloty i upadki. Kochaliśmy ją za jej oryginalne teksty. Nie dało się jej nie lubić, ale co zmieniło się u niej przez lata?

Oglądaj serial w player.pl >

Małgosia Socha zdradziła nam, że u Violi nastały zmiany i to niemałe! Zmieniła stan cywilny, ale wciąż lubi błyszczeć! Wyznała również, że pomimo zmian pozostanie sobą - i właśnie to chcieliśmy usłyszeć. Czekamy na Violę, którą znamy z ekranu: roztrzepaną, wesołą i zawsze z gotowym tekstem, który rozśmieszał nas do łez.

BrzydUla - powrót do przeszłości!
10633674_brzydula_ORIGINAL.jpg
10633671_brzydula_ORIGINAL.jpg
10633668_brzydula_ORIGINAL.jpg
10633653_brzydula_ORIGINAL.jpg
+13
Zobacz galerię

BrzydUla - powrót do przeszłości!

BrzydUla powraca po 10 latach!

Pamiętamy, jakby to było wczoraj - przystojny prezes, zakochana w nim asystentka, piękna narzeczona i szybki samochód. Achhh, zazdrościliśmy mu życia i powodzenia u pięknych kobiet. Trzymaliśmy kciuki, by skończył szczęśliwie z Ulą, która kochała go nad życie.

Po skończeniu serialu oglądaliśmy powtórki i marzyliśmy, by zobaczyć, co tam słychać w Febo&Dobrzański - zastanawialiśmy się, czy Ula i Marek są razem, co porabia Violetta i czy Paulina razem z Alexem wciąż knują. Nasze marzenia stały się rzeczywistością - ulubiona ekipa powraca! A czy dla aktorów powrót do serialowego świata Cieplaków, Dobrzańskich, Febo i Kubasińskich był wyczekiwany?

Jesteście ciekawi, co zmieniło się przez lata?

A jak to będzie wyglądało po 10 latach? Czy Ula i Marek są razem, czy może ułożyli sobie życie z kimś innym? Bądź co bądź koło Uli w ostatnich odcinkach kręciło się kilku adoratorów i nawet Marek przez chwilę poczuł zagrożenie. Jak będzie teraz? Dowiemy się już JESIENIĄ! A tymczasem poprzednie odcinki możecie oglądać w player.pl

Brzydula powraca!

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się:

Pozostałe wiadomości