#koncertdlabohaterów: Ania Rusowicz dla lekarzy

#koncertdlabohaterów: Ania Rusowicz
Player, Fundacja TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production połączyły siły, organizując wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny dla bohaterów ostatnich tygodni. W koncercie wzięły udział znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jedną z nich była niesamowita wokalistka Ania Rusowicz! Posłuchajcie!

#koncertdlabohaterów - Występ Ani Rusowicz!

Ania Rusowicz to wokalistka, która urodziła się i wychowała w rodzinie z muzycznymi tradycjami. Jej mama, Ada Rusowicz, była znaną i lubianą wokalistką. Ania śpiewa od najmłodszych lat, ale karierę solową rozpoczęła w 2011 roku. Jej utwory swoim brzmieniem nawiązują do lat 60. Jest nazywana "zakręconą hipiską" czy "najbarwniejszym dzieckiem-kwiatem ostatnich lat.

Ania Rusowicz wzięła udział w koncercie #koncertdlabohaterów i zaśpiewała piosenkę "Ślepa miłość".

Oglądaj #koncertdlabohaterów w Player.pl >

Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów
Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów

Charytatywny koncert w Playerze! #koncertdlabohaterów

Wesprzyj walkę z koronawirusem

Podczas koncertu odbyła się zbiórka zorganizowana przez Fundację TVN "Nie jesteś sam", która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Do tej pory zebraliśmy ponad 4 miliony złotych. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

Nadal prowadzimy zbiórkę funduszy. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można wesprzeć na kilka sposobów:

Zbiórka Fundacji TVN w serwisie Facebook.com: https://www.facebook.com/donate/2556873477864295/

Wpłaty przez aplikację przelewy24.pl na player.pl Przelew BLIK na numer telefonu 509 559 966 – przelewu można dokonać w aplikacji banku, z którego korzysta się na co dzieńWpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN "Nie jesteś sam":10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (mBank)Wpłaty online za pośrednictwem strony Fundacji TVN "Nie jesteś sam":fundacja.tvn.pl/wplac-online/

SMS o treści: Pomagam pod numer: 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Firmy oraz instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN "Nie jesteś sam".

#koncertdlabohaterów - przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości