39 i pół tygodnia

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Darek spotyka się potajemnie z Piotrem - czego może od niego chcieć?

39 i pół tygodnia

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Darek spotyka się potajemnie z Piotrem - czego może od niego chcieć?

Darek, wiedząc, że nie ma wielkich szans na wyleczenie, sięga po plan B. Postanawia spotkać się z Piotrem. Czy będzie negocjował z nim, czy jednak pójdzie na noże? Czy będzie chodziło o serce Anki, czy o zupełnie inną sprawę? Zobaczcie sami!

WSZYSTKIE ODCINKI ZNAJDZIESZ NA PLAYER.PL

WIelkie marzenia Darka Jankowskiego kontra rzeczywistość
WIelkie marzenia Darka Jankowskiego kontra rzeczywistość
wideo 2/8

WYNIKI OGLĄDALNOŚCI - DZIĘKUJEMY!

Pierwszy odcinek serialu zgromadził przez telewizorami blisko 1,8 mln widzów. Dalsze losy Darka Jankowskiego okazały się hitem TVN.

- Cieszę się, że jesienna ramówka TVN już w pierwszym tygodniu zdobyła uznanie widzów. Dobry start zależy od bardzo wielu rzeczy i zawsze towarzyszy temu dreszczyk emocji. Po raz kolejny nie zawiodły ukochane przez widzów gwiazdy i formaty. Nowości natomiast okazały się prawdziwymi torpedami. Reaktywacja Tomka Karolaka w roli Darka Jankowskiego to strzał w dziesiątkę! Czekam jeszcze na debiut Edyty za kierownicą w „My Way” – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN Discovery Polska.

DAREK I KOBIETY

Darek jak zawsze nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, Anka zaś stanie przed trudnym wyborem – kierować się sercem czy rozumem? Szansa na awans zawodowy, wspaniały mężczyzna z poważnymi zamiarami zawrócą jej w głowie. Na prawdziwe przeciwieństwo ojca wyrośnie syn Patryk (Alan Andersz). Odpowiedzialna praca, stabilne życie, szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze wartości. Jednak los wystawi go na próbę i wszystko stanie na głowie.

ZOBACZ TAKŻE:

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Darek atakuje lekarza. Na razie tylko słownie...
39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Darek atakuje lekarza. Na razie tylko słownie...

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości