#BucketLista Darka Jankowskiego: Odcinek 2. - WIELKA FALA

Bucket Lista Darka Jankowskiego
Bucket list to lista rzeczy, które chcielibyśmy zrobić przed śmiercią. A co by znalazło się na Waszej, gdyby zostało Wam tylko 39 i pół tygodnia życia? Zobaczcie, co wybrał Darek Jankowski w kolejnym, drugim odcinku!

ODWIEDŹ PROFIL SERIALU NA INSTAGRAMIE >

ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK:

#BucketLista Darka Jankowskiego: Odcinek 1

CZYM JEST BUCKET LIST?

Jest to lista rzeczy, które chcesz zrobić przed śmiercią. Są to często marzenia, na które nie mieliśmy czasu w codziennym życiu. Nazwa "bucket list" nazwa pochodzi od ang. zwrotu "kick the bucket" czyli "kopnąć w kalendarz". Na tej liście znajdują się zazwyczaj nie tylko rzeczy materialne, ale przede wszystkim cele, które chcielibyśmy osiągnąć. Są to również często dalekie wojaże lub spotkania z dawno niewidzianymi osobami. A co u Was znalazłoby się na takiej liście?

Zobacz także:

Relacja z konferencji prasowej serialu 39 i pół tygodnia!

MIESZANKA HUMORU I DRAMATU

Serial broni się przede wszystkim tym, że mówi o poważnych tematach w niezwykle przystępny i często żartobliwy sposób. Tomasz Karolak podkreśla, że jest to produkcja na naprawdę europejskim poziomie. A inni aktorzy dorzucają do tego fakt, że w serialu wykorzystywana jest autorska muzyka. A Wy za co szczególnie cenicie naszą produkcję? ;) Piszcie nam na naszych social mediach, np. na Facebooku --> fanpage serialu.

CAŁY ODCINEK DOSTĘPNY JEST JUŻ TERAZ W PLAYER.PL - PRZED EMISJĄ W TV. TYLKO U NAS! >

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości