Skazana

Skazana: Jak kocha Campina?

Skazana

Skazana: Hanna Klepacka o 2. sezonie!

Hanna Klepacka opowiedziała nam jaki będzie 2. sezon SKAZANEJ oraz o relacji Campiny i Amfisy!

Hanna Klepacka w serialu gra Campinę. To dziewczyna Amfisy. Dzielą jedną celę. Co aktorka powiedziała o nowym sezonie serialu?

Drugi sezon będzie gorący! Będzie gęsto! W więzieniu tak, jak w życiu. Jedni ludzie odchodzą, inni ludzie przychodzą. Ci, którzy odchodzą zostawiają pustkę i robią miejsce dla nowych, a nowi robią dużo szumu…

Skazana: Jak kocha Campina?
Skazana: Jak kocha Campina?

Hanna Klepacka nie przebiera w słowach i mówi, że będzie się działo! Nie jest pierwszą, która zapowiada, że nadchodzi coś naprawdę mocnego!

Opowiedziała nam również o relacji z Amfisą. Posłuchajcie!

Skazana: Relacja Campiny i Amfisy
Skazana: Relacja Campiny i Amfisy

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

Zobacz też:

Skazana: Przełom w 2. sezonie
Skazana: Przełom w 2. sezonie
Pozostałe wiadomości