Co wydarzy się w II sezonie!?

19 1.JPG
19 1.JPG
Źródło: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski
Dorosłe życie bohaterów serialu „19+” jest jak jazda na rollercoasterze. Nastolatkowie nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Już jesienią zobaczymy nowe odcinki, a w nich kolejne perypetie przyjaciół. Czy uda się im zrealizować swoje ambitne, często zwariowane pomysły na życie? Czy paczka przetrwa trudne chwile?
19+
19+

19+

Wspólna noc Irka i Eli wprowadzi zamęt w grupie przyjaciół. Zawiedziony i rozgoryczony Sebastian będzie musiał zmierzyć się ze zdradą ukochanej. Czy wybaczy jej i równocześnie daruje koledze? W życiu zwariowanej Meli pojawi się dawny znajomy z liceum i nowa szansa na miłość.

II sezon - przedpremierowo!

II sezon - przedpremierowo!

Może tym razem dziewczyna da się ponieść uczuciu? Kasia i Rafał po rozwodzie rozpoczęli nowe życie, każde na własny rachunek. Kasia postawi na karierę, Rafał na miłość, jednak ich ścieżki wciąż będą się przeplatać. Nad burzliwym związkiem Leny i Oskara po raz kolejny zawisną ciemne chmury.

Śpiewające kulisy sesji zdjęciowej!

Śpiewające kulisy sesji zdjęciowej!

Przeszłość przypomni o sobie i w życiu chłopaka pojawi się przebojowa Sara, która stanie się prawdziwą konkurencją dla Leny. Oskar będzie musiał zdecydować czy wybiera szaleństwo, czy stabilizację u boku dotychczasowej dziewczyny. Nie tylko ta para będzie borykała się z problemami.

Kogo zobaczymy w II sezonie?:)

Kogo zobaczymy w II sezonie?:)

Lucy, po trudach ciąży, przywita na świecie synka i, wydawałoby się, znajdzie spokój u boku idealnego wręcz Arka. Niestety chłopak okaże się łakomym kąskiem dla zdeterminowanej Moniki.

19+
19+

19+

Czy małżeństwo wystawione na próbę przetrwa?Nowy sezon serialu będzie pełen zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy nie popsują one relacji między przyjaciółmi? Przekonamy się, oglądając jesienne odcinki serialu.

Wrzesień już blisko!!!

Wrzesień już blisko!!!

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 16:30, OD 4 WRZEŚNIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości