Żony Miami

Odcinek 1., sezon 3. - HOLLYWOODZKA MIŁOŚĆ NA WIELE SPOSOBÓW

Żony Miami
Żony Hollywood
Żony Hollywood

HOLLYWOODZKA MIŁOŚĆ NA WIELE SPOSOBÓW

Przedstawiamy wam bohaterki trzeciej edycji programu „Żony Hollywood“! Poznajcie nowe osobowości oraz sprawdźcie co słychać u pań, które już w poprzednich sezonach zaprosiły polskich widzów do swojego życia w Ameryce.

Dwa żywioły, jedna miłość –Izabela Yamagata i jej córka Laila.

Jak wygląda życie matki i dorosłej córki w jednym domu? Laila po rozwodzie postanowiła razem z synem zamieszkać tymczasowo w przepięknym, ogromnym domu swojej mamy Izabeli w San Clemente. Jednak zamiar trzymiesięcznego gościnnej wizyty zmienił się w pobyt stały. Czy możliwa jest perfekcyjna symbioza rodzica i dziecka, które już dawno osiągnęło pełnoletniość? W tym przypadku o tym raczej nie ma mowy. Panie bardzo różnią się podejściem do życia, spraw damsko-męskich oraz codziennych obowiązków. Te odmienne światopoglądy zmieszane z ich nieposkromionymi temperamentami, rodzą mnóstwo konfliktów i ostrych wymian zdań, ale także bardzo wiele zabawnych sytuacji. Oczywiście działania Izabeli podyktowane są niczym innym jak matczyną troską. Izabela robi to wszystko z miłości do córki. Laila może mieć jednak nieodparte wrażenie, że przeniosła się w czasie. Trzydziestoparoletnia kobieta czuje się niemal jak nastolatka. Matczyna kontrola, ciągły monitoring profilu córki na facebooke’u, ocena potencjalnych partnerów – to codzienność Laili. Każda randka kończy się bardzo wnikliwym przesłuchaniem. A co Izabela sądzi o nowym obiekcie zainteresowań córki – hollywoodzkim fotografie, który robił zdjęcia między innymi Joannie Krupie czy Kim Kardashian?

Nowa miłość w domu Heleny i Rodrigo.

Helena i Rodrigo lubią przestrzeń, spokój i ciszę. Ich wspólną miłością są także konie. Takich doznań z pewnością dostarcza im 70-akrowe ranczo na północny zachód od Pasadeny. Posiadłość ta była kiedyś miłosnych gniazdkiem hollywoodzkich gwiazd filmowych - Jacka Nicolsona i Angeliki Houston, a dziś rozkoszują się nią Helena i Rodrigo. Taki relaks na ranczo będzie im z pewnością bardzo potrzebny, gdyż w ich życiu rodzinnym nastąpiło sporo zmian. W ich domu zamieszkała dwójka gości, więc o intymnym śniadaniu we dwoje mogą zapomnieć. Syn Heleny poznał w Polsce nową miłość i zaprosił ją na wakacje do Kalifornii. Razem z Sandrą, przyjechał kuzyn Nicolasa. I w ten oto sposób młodsze pokolenie wypełniło wielki dom, w którym panowała bardzo spokojna atmosfera. Jak Nicolas odnalazł swoją drugą połówkę? Dlaczego woli polskie dziewczyny od amerykańskich? Za co Sandra pokochała Nicolasa? Jak syn Heleny zniesie szkolenie Rodrigo z antykoncepcji? I co na to wszystko sama Helena?

Przygotowania do polsko-hinduskiego wesela Iwony i Reggie’ego.

Właścicielka najdroższych psów w Hollywood – Iwona oraz Reggie Benjamin, aktor i gwiazda hinduskiego popu, zaręczyli się w poprzednim sezonie programu. Ślub zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się prawdziwe zderzenie kultur. Jedzenie to bardzo ważna część wesela. Oczywiście, żeby było sprawiedliwie, goście zostaną uraczeni zarówno tradycyjną polską kuchnią, jak i hinduskimi przysmakami. Smakowanie i wybieranie poczęstunku dla gości, może zaskoczyć nawet samych organizatorów wesela. Czy Iwona zdoła pokonać strach przed niektórymi przerażającymi ją hinduskimi daniami? A co w polskiej kuchni zachwyci Reggiego? Czy para zdoła osiągnąć kulinarny kompromis? W ferworze przygotowań narzeczeni muszą też pomyśleć o ślubnym prezencie. Ten który wybrali, sfinansują sobie sami, gdyż jego cena mogłaby odstraszyć gości. W końcu na prywatny odrzutowiec nie każdy może sobie pozwolić… Jednak o jego zakupie ostatecznie zadecyduje suczka Pucci.