Żony Miami

Odcinek 3., sezon 3. - RODZINNE SPRAWY I ZJAWISKOWA BABCIA TERESA

Żony Miami
IMG8067.jpg
IMG8067.jpg

Te kobiety nie znają słowa niemożliwe. Przyjechały do Hollywood, by spełnić swój amerykański sen i ten cel osiągnęły. Po drodze pojawiają się coraz to nowe pragnienia i chęć przekraczania kolejnych granic.

Mąż Evy D’Angelo spełnia jej wszystkie marzenia. Czasami jednak zapomina się i potrafi obiecać dużo za dużo. Podczas krótkiego urlopu w Rancho Mirage, na romantycznej kolacji, na prezencie naszyjniku od Cartiera się nie skończyło. Rozmowa o obiecanym prezencie powróciła jak bumerang dnia następnego. Kobiety mają dobrą pamięć. I żadne, nawet najbardziej wymyślne wykręty, nie są dla nich wystarczającym argumentem. Czy Johnowi uda się odwieść żonę od spełnienia danej przez niego obietnicy? Czy Eva zawsze zdobywa to, czego chce?

Izabela Yamagata też potrafi walczyć o szczęście własne oraz swoich bliskich. Odkąd opuściła Polskę, wciąż myślała o tym, by sprowadzić do siebie ukochaną mamę. Chciała by wszystkie osoby, które kocha, były blisko niej. I choć wydawało się to niemożliwe, dopięła swego. A wydawało się to praktycznie niemożliwe. Tuż po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych Teresa McDonald nie potrafiła się odnaleźć i nigdy by nie przypuszczała, że będzie potrafiła rozpocząć zupełnie nowe życie, na innym kontynencie. Obcy język, inna kultura, brak dobrych znajomych – dla starszej osoby to poważne Czy tęskni za Polską? Czego najbardziej jej brakuje? Co od 25 lat powstrzymuje ją przed odwiedzeniem ojczyzny?

Monique Lehman uwielbia uszczęśliwiać swojego męża. Wspiera go w każdej decyzji i dopinguje w przekraczaniu kolejnych granic. I choć życie artystki z kapitanem marynarki wojennej i dyrektorem statków kosmicznych NASA wydaje się bardzo poukładane i przewidywalne, to czasem ich pomysły potrafią zaskoczyć. Nawet ich samych! Tym razem David postanowił przekroczyć granice prędkości. Jak zakończy się wyścig z czasem?