Zobacz 12. odcinek Top Model. Front Row w player.pl

Zobacz 12. odcinek Top Model. Front Row w player.pl
Jakob Kosel i Karolina Pisarek zapraszają do player.pl. Premiera nowego odcinka "Top Model. Front Row" 18 listopada po 21.30.

"Top Model. Front Row"- odcinek 12.

Tylko w "Top Model. Front Row" zobaczysz kulisy 9. edycji największego modowego programu "Top Model"! Jakob Kosel i Karolina Pisarek pokażą jak powstaje show, zajrzą na backstage sesji zdjęciowych oraz zdradzą co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Premiera 12. odcinka "Top Model. Front Row" 18 listopada po 21:30 na player.pl. Karolina Pisarek i Jakob Kosel zapraszają na kolejne spotkanie. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali finalistów 9. edycji "Top Model".

Obejrzyj "Top Model. Front Row" w player.pl >

"Top Model. Front Row" w player.pl

W 9. sezonie "Top Model" kamery "Top Model. Front Row" były jeszcze bliżej wydarzeń na planie! Karolina Pisarek i Jakob Kosel zajrzeli nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawili przed uczestnikami dodatkowe zadania. Jurorów wzięli w krzyżowy ogień pytań. Gospodarze odwiedzili także dom modelek i modeli. W każdym odcinku uchylają rąbka tajemnicy i pokazują, jak wygląda codzienność uczestników programu. Mają dla widzów smaczki z życia najpiękniejszej elity, które ujrzą światło dzienne w odcinkach "Top Model. Front Row" w player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości