Top Model

odcinek 11

Top Model

Sonda uliczna, występ w reklamie, warsztaty z Karoliną Korwin Piotrowską… Czy kolorowy świat telewizji wciągnie uczestniczki programu?

Tym razem dom modelek odwiedziła jurorka programu Karolina Korwin Piotrowska. Pod jej okiem dziewczyny przygotowywały się do kolejnego zadania – sondy ulicznej. Zanim zaopatrzone w zestawy reporterskie modelki ruszyły do miasta, Karolina udzieliła im wskazówek, jak dobrze wypaść przed kamerą. Kasia sprawdziła się w tej roli już w czasie pierwszego podejścia, ale dla pozostałych dziewczyn zapowiedź specjalnej relacji z domu Top Model okazała się nie lada wyzwaniem. Weronika po tylu tygodniach w programie dopiero teraz uświadomiła sobie, że bardzo gestykuluje i robi "wielkie oczy", kiedy chce do czegoś przekonać lub zachęcić. To właśnie jej mimika w czasie próbnych nagrań wywołała salwy śmiechu. Nagrodą dla zwyciężczyni był kurs makijażu i sesja okładkowa, czyli kolejne zdjęcia do portfolio. Kogo Karolina Korwin Piotrowska oceniła najwyżej?

Kolejny dzień w domu Top Model zaczął się od przyjazdu całej masy ludzi. Blendy, kable, światła, kamery - wszystko to znalazło się w domu modelek w niespotykanej dotąd ilości. Dziewczyny wiedziały, że kolejna sesja odbędzie się właśnie w salonie, ale okazało się, że rację miały w połowie. Tym razem chodziło bowiem o występ w reklamie odżywki do włosów.

Michał Piróg wraz z reżyserem i stylistką włosów Pantene pokazali modelkom oryginalną reklamę, w której wystąpiła Alicja Bachleda-Curuś. Rozdali im teksty i dali chwilę na ich nauczenie. Czasu było niewiele, a tekst sprawiał trudności. Każda z dziewczyn szukała ustronnego miejsca w domu, aby choć przez chwilę skupić się, zapamiętać i dobrze wyrecytować tekst.

Jak modelki poradziły sobie przed kamerą? Która pomyliła tekst? Czyj występ wywołał najwięcej uśmiechu na ustach jurorów? Oglądaj odcinek 11.

Aktualności