Za nami cudowny weekend w Zieleńcu!

Projekt Zima 2022 w Zieleńcu

Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miejscu – a to nie wszystkie atrakcje które przygotowała grupa Discovery dla wszystkich sympatyków nart i snowboardu. Kolejny już raz „Projekt Zima” zawita do czterech przepięknych miejscowości Dolnego Śląska – oficjalnego partnera projektu. Tak właśnie było w zeszły weekend w Zieleńcu. Warunki atmosferycznie nie pozwoliły otworzyć miasteczka w niedzielę, ale w sobotę bawiliśmy się cudownie!

Zieleniec, Świeradów-Zdrój, Karpacz, oraz Szklarska Poręba, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima #PRZYSTANEKSPORT”. Z tej okazji TVN, Player i Eurosport zapraszają na weekendy pełne zimowych aktywności i niespodzianek. Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji!
Projekt Zima 2022
Na miejscu będzie można spotkać wiele gwiazd ze szklanego ekranu. Już 29 i 30 stycznia bawimy się w jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, Sport Arenie w Zieleńcu. Sympatycy „Projektu Zima” będą mieli okazję spotkać się m.in z Mają Popielarską.
Relacje z „Projektu Zima” przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień” oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.
Zobacz, jak bawiliśmy się w Zieleńcu!
Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela)
Trasa projektu Zima 2022
5-6.02 - Świeradów-Zdrój Ski&Sun
12-13.02 Karpacz Winterpol Biały Jar
19-20.02 Szklarska Poręba Ski Arena Szrenica
Na obszarze „Projektu Zima” w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Lipton oraz Sokołów.