Trzymajcie się! Dziękuję za sezon!

Na początku kilka słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. I lepiej, żeby sobie popatrzyli na zapas, albowiem sezon się skończył i nie będzie mnie tam. Zasadniczo z powodów bycia gdzie indziej. Gdzie? Nie powiem, albowiem jak powszechnie wiadomo im mniej wiesz tym krócej będą Cię potem przesłuchiwali, Kulsony jedne.
Ale ja nie o tym. Domeny Publicznej i każdej innej.
Korzystając z okazji, chciałem wszystkim przeszłym, teraźniejszym i przyszłym widzom Bubu złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt, Nowego Roku, Chanuki, Kwanzy, Mikołajek, Walentynek, Trzech Króli, Hołdu Mazowieckiego, Dnia Domeny Publicznej i każdej wyobrażalnej i niewyobrażalnej okazji. A co mi tam! Nawet zupełnie bez okazji!
Moi drodzy!
Trzymajcie się! Cieszcie się! Spędzajcie czas z rodziną. Z przyjaciółmi. Z dziewczyną. Z chłopakiem. Z tymi których kochacie i lubicie. Róbcie rzeczy, które sprawiają Wam przyjemność! Bawcie się! Kochajcie! Pracujcie!
Bądźcie szczęśliwi. Nie na przekór i na złość. Dla siebie i dla innych.
Nie pozwólcie za siebie myśleć i pamiętajcie, że po to wyewoluował Wam mózg, żebyście sami wiedzieli, co jest dla Was najlepsze i byli niestrudzeni w dążeniu do osobistego szczęścia.
Czego sobie i Wam życzy,
WASZ KTOŚ PS Dziękuje za sezon i do zobaczenia ;)
Pozostałe wiadomości