Martyna Wojciechowska prosi o pomoc dla swojej córki!

Wyjątkowe urodziny Martyny Wojciechowskiej!

Martyna Wojciechowska zwraca się do Was z prośbą o wsparcie za pośrednictwem fundacji Unaweza. Podróżniczka zbiera środki na budowę domu w Tanzanii dla dzieci z albinizmem.

Martyna Wojciechowska nie zapomniała o Tanzanii
Martyna Wojciechowska uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego swojej adoptowanej córki - Kabuli. Podróżniczka zamieściła post na profilu na Instagramie, w którym chwali się świetnymi ocenami dziewczynki i zachęca swoich fanów do wsparcia przy budowie domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii, w którym to właśnie mieszkać będzie jej córka. Podróżniczka nadzoruje prace nad stworzeniem nowego, bezpiecznego miejsca dla dzieci.
Unaweza buduje dom dla dzieci z albinizmem
Podróżniczka zbiera pieniądze za pośrednictwem swojej fundacji Unaweza. Budowa domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii jest na początkowym etapie, każda złotówka jest cenna.
"Kobieta na krańcu świata": W przyszłości Kabula chce zostać prawnikiem walczącym o prawa Albinosów!
"Kobieta na krańcu świata": W przyszłości Kabula chce zostać prawnikiem walczącym o prawa Albinosów!
Fundacja Unaweza, stworzona przez Martynę Wojciechowską wspiera m.in. bohaterki programu "Kobieta na krańcu świata", które znajdują się w ciężkim położeniu materialnym - zobacz Carolina z Meksyku nie musi już zbierać śmieci!
Przypomnijmy, Tanzania jest miejscem, gdzie życie dzieci z albinizmem jest zagrożone. Trudno uwierzyć, ale w dwudziestym pierwszym wieku trwają tam polowania na ludzi. Dzieci z albinizmem są tam często okaleczane, wszystko po to by z kawałków ich ciał stworzyć amulety..
Martyna Wojciechowska zrealizowała w Tanzanii materiał "Ludzie duchy", gdzie opowiedziana jest m.in. wstrząsająca historia Kabuli.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości