Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!
Źródło: screen
To już oficjalne! Martyna i Przemek są małżeństwem! Tą radosną nowinę przekazał Kossakowski, publikując wspólne zdjęcie pary młodej w mediach społecznościowych.

Wspaniała wiadomość! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Zdjęcie pary młodej jako pierwszy opublikował na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych szczęśliwy pan młody.

"Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze." - skomentował Przemek Kossakowski na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Martyno, Przemku życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

A już w najbliższą niedzielę Martyna Wojciechowska będzie gościła w "Dzień Dobry TVN"! Oglądajcie, może poznamy więcej szczegółów dotyczących tej wyjątkowej ceremonii.

Przypomnijmy, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od 2018 roku, zaręczyny odbyły się na początku 2019 r.

Zobaczcie także:

Pierwszy raz Wojciechowskiej i Kossakowskiego!

Co tak wstrząsnęło Martyną Wojciechowską?!

Kobieta na krańcu świata: Nadchodzi setny odcinek!

Źródło zdjęcia głównego: screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!