Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV! Co kraj, to obyczaj

Kobieta na krańcu świata: Co kraj, to obyczaj

Martyna Wojciechowska wraz z ekipą programu "Kobieta na krańcu świata" już dziś zabiorą nas do Ghany! Do zobaczenia o godz.11.30 na antenie TVN.

Martyna Wojciechowska w swoim programie przedstawia niezwykłe historie kobiet na całej Ziemi. Od dwunastu lat emisji serii "Kobieta na krańcu świata" nikt nie był w stanie zatrzymać nieustraszonej podróżniczki. W tym roku jednak niespodziewanie zdjęcia do kolejnego sezonu musiały zostać wstrzymane aż na cztery miesiące. Było trudniej niż zwykle, ale niemożliwe nie istnieje i dlatego właśnie nowa seria programu jest tak wyjątkowa. Już dziś Martyna Wojciechowska wraz z ekipą programu zabiorą Was do Ghany. Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!
Martyna spotka się tam m.in z Paa Joe – światowej sławy artystą, od którego trumnę zakupił między innymi były Prezydent Stanów Zjednoczonych - Jimmy Carter. Jak długo zmarły powinien oczekiwać na pochówek? I wreszcie… dlaczego pogrzeb jest najważniejszą i najdroższą uroczystością w życiu każdego Ghańczyka? A relację z niego emituje się w telewizji? Dowiecie się z materiału wideo!
Zobaczcie także:
Kobieta na krańcu świata: Zwiastun nowego odcinka!
Kobieta na krańcu świata: Zwiastun nowego odcinka!
Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV!
Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV!
Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV! Pogrzeby w Ghanie!
Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV! Pogrzeby w Ghanie!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Pozostałe wiadomości