Łukasz Darłak

Łukasz Darłak
Łukasz Darłak
Łukasz Darłak – dowiedz się więcej o wrażliwcu z Big Brothera!

Łukasz Darłak - uczestnik programu "Big Brother"

Łukasz Darłak od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród naszych widzów. Jego udziałem stały się liczne spory z pozostałymi uczestnikami Big Brothera, a on sam stał się bohaterem uknutej przez siebie intrygi, z której jednak szybko się wycofał. Zobacz, kim naprawdę jest Łukasz Darłak!

Zobacz, czego dowiedzieliśmy się o Łukaszu Darłaku!

Łukasz Darłak jest jedną z postaci wywołujących największe emocje w programie Big Brother Polska. Zanim jednak znalazł się w reality show, miał okazję posmakować show-biznesu w innych sytuacjach. Choć sympatyczny 26-latek z Rzeszowa jest z wykształcenia psychologiem i na co dzień pracuje z osobami z autyzmem, ma też drugą pasję – aktorstwo. Realizował ją przede wszystkim w paradokumentalnych serialach emitowanych przez stację TVN, takich jak Szkoła, 19+, Szpital, W11 czy też Detektywi.

Co więcej, ten uczestnik Big Brothera przez lata uprawiał taniec towarzyski, a obecnie w wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. Uważniejsi widzowie mogli zauważyć, że debiut Łukasza Darłaka w show-biznesie miał miejsce już w 2015 roku, a to za sprawą pewnego znanego polskiego pisarza.

Dowiedz się, co łączy Łukasza Darłaka i Michała Witkowskiego!

Coming out Łukasza Darłaka w programie Big Brother nie był wielkim zaskoczeniem, w szczególności dla widzów – ci zdążyli się już bowiem dokopać do najpikantniejszych szczegółów z życia chłopaka, m.in. jego związku z Michałem Witkowskim. Na medialnych salonach Łukasz Darłak pojawiał się wraz z już byłym chłopakiem kilka lat wcześniej i świetnie się w tej roli czuł. Sam Michał Witkowski opisał Łukasza jako bardzo mądrego chłopaka z parciem na szkło, który jeszcze namiesza w Big Brotherze. W ostatnich dniach wrzucił do mediów społecznościowych kilka postów świadczących o tym, że dalej darzy Łukasza Darłaka sporą sympatią i kibicuje mu w zrobieniu kariery.

CZY WIESZ, ŻE...Dzięki Michałowi Witkowskiemu Łukasz Darłak miał okazję wystąpić również na deskach warszawskiego teatru IMKA. Zagrał tam u boku samego Witkowskiego, który nie ukrywa, że był z niego bardzo zadowolony, gdyż – jak stwierdził – chłopak ma talent.

Sprawdź, jak wygląda pobyt Łukasza Darłaka w Domu Wielkiego Brata!

Łukasz Darłak początkowo postanowił ukrywać swoją orientację seksualną przed uczestnikami Big Brothera. Pod ostrzałem pytań, czy jest osobą homoseksualną, nie zdecydował się na wyjawienie prawdy mieszkańcom Domu Wielkiego Brata, choć wyznał ją w pokoju zwierzeń. Już po kilku dniach zmienił jednak zdanie i otwarcie poinformował domowników, że jest gejem. Choć wszyscy zdawali się zareagować bardzo pozytywnie, parę dni później Łukasz otrzymał aż 5 nominacji, przez co teraz grozi mu opuszczenie programu Big Brother Polska – czyżby pozostali uczestnicy byli nietolerancyjni?

Potwierdzeniem tej tezy mogłaby być rozmowa przeprowadzona pomiędzy Tomkiem a Maćkiem (obaj nominowali Łukasza Darłaka), w której model wyśmiewa się z Łukasza, porównując go do dziewczyny i wytykając mu sikanie na siedząco. Łukasz usłyszał ten dialog i bardzo przeżył brak akceptacji, szczególnie wśród męskiej części uczestników Big Brothera, o czym wyżalił się w pokoju zwierzeń przed Wielkim Bratem.

Doszło również do nieprzyjemnej wymiany zdań z Maciejem Borowiczem, w której Łukasz i Maciek zarzucali sobie brak męskości. Takie doświadczenia Łukasza Darłaka sprawiają, że coraz więcej przebywa on wśród damskiej części Domu Wielkiego Brata. Łukasz może jednak liczyć na wsparcie telewidzów, którym nie podobają się niemalże homofobiczne zachowania „samców alfa” z ekipy. Przekonaj się, czy Łukasz poradzi sobie w programie Big Brother Polska i jak daleko zajdzie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie