Wiktor pozuje nago! Niegrzeczne zdjęcie

Wiktor podzielił się z fanami bardzo seksownym zdjęciem!

Niedawno pisaliśmy, że Kamil i Wiktor wystąpili we wspólnej nagiej sesji. Kamil Lemieszewski jeszcze nie podzielił się efektami tej współpracy. Trudno się dziwić, właśnie wziął ślub z Ewą i na pewno ma teraz inne rzeczy na głowie.

Na Instagramie Wiktora pojawiła się fotografia, która prawdopodobnie pochodzi właśnie z tej sesji. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest odważne. Chłopak pozuje nago i zasłania się jedynie kapeluszem. Nie zabrakło oczywiście biżuterii, która jest znakiem rozpoznawczym modela.

Cała "stylizacja" utrzymana jest w rockowym klimacie. Wiktor chyba odnalazł się w roli niegrzecznego chłopca... ;) Jak Wam się podoba w tym wydaniu, seksowny?

Wiktor nago
Wiktor nago
Źródło: Instagram @victor_stadnichenko

Wiktor Stadniczenko

Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach.

Zobacz również najciekawsze stylizacje Wiktora Stadniczenko.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!