Łukasz zły po zakupach – papierosy ważniejsze od jajek

Powrót Łukasza do Domu Wielkiego Brata budził wiele kontrowersji, jednak sam uczestnik wszedł ponownie do programu telewizyjnego Big Brother z pewną misją – planował dobrze się bawić, zamiast robić ciągłe dramy. Jednak afera zakupowa pokazała, że nie najlepiej mu to wchodzi. Zobacz, dlaczego Łukasz zaczął awanturę o jajka!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czy przemiana Łukasza Darłaka jest prawdziwa,

- o co poszło w kolejnej aferze o jajka w Domu Wielkiego Brata,

- jak uczestnicy Big Brothera zakończyli kłótnię,

- kiedy i gdzie oglądać BB online i w telewizji.

Dowiedz się, czy Łukasz Darłak naprawdę zmienił się po wyjściu z Big Brothera!

Ponowne wejście Łukasza do Domu Wielkiego Brata mogło zwiastować tylko jedno – nowe dramy, kłótnie i nieporozumienia pomiędzy uczestnikami Big Brothera. Jednak tym razem Łukasz twierdził, że będąc w realnym świecie, nabrał nieco dystansu do wydarzeń z reality show i tym razem przyszedł, by się dobrze bawić. Łukasz Darłak pokazał swoją nową twarz – osoby pomocnej, garnącej się do gotowania i sprzątania, czynnie uczestniczącej w codziennym życiu Domu Wielkiego Brata. Co się stało z leniuszkiem, którego zapamiętaliśmy?

Choć przemiana Łukasza dla wszystkich była pozytywnym zaskoczeniem, szybko okazało się, że uczestnicy Big Brothera 2019 nie uwierzyli w jego nagłą transformację. Początkowo mówili o tym między sobą, a później nawet wprost do Łukasza – Magda Zając nie kryła, że myśli, iż Łukasz tylko gra pod publikę. Prawdę miał pokazać czas – już po kilku dniach Łukanio z mniejszym zapałem podchodził do codziennych obowiązków, jak również trudniej było mu trzymać nerwy na wodzy, czego dowodem była sytuacja z zakupów.

Radek, Iza i Igor obgadują Łukasza [31

Sprawdź, dlaczego zakupy wywołały kłótnię w Domu Wielkiego Brata!

Obowiązek zrobienia zakupów przypadł w udziale Igorowi. Zadanie to było o tyle trudne, że samodzielnie musiał zdecydować, co kupić, a ponadto miał zaledwie 500 zł do wydania. Podczas podsumowania okazało się, że Igor poradził sobie całkiem nieźle – przekroczył dostępny budżet tylko o 39 zł, a więc zgodnie z zasadami musiał oddać artykuły warte dwukrotność tej ceny. Jednak Wielki Brat nałożył na uczestników Big Brother Polska karę za niewłaściwe zachowanie Igora w czasie zakupów, więc tym razem musieli oddać trzykrotność – 117 zł.

Igor próbował porozumieć się z grupą, co powinien oddać, i padło m.in. na 15 jajek – wydawało im się to rozsądne, ponieważ dawało to zaledwie 2 jajka na osobę. Łukasz miał jednak inny pomysł – zasugerował, aby oddali papierosy, które przecież kosztowały aż 60 zł! Grupa zignorowała jego sugestię, co zresztą stało się zarzewiem dłuższej kłótni.

Płacz Łukasza [1.06]

CZY WIESZ, ŻE...

Afery o jajka mają już dość długą tradycję w Domu Wielkiego Brata. Ciągle pamiętamy o kłótni związanej z Kasią i tym, że nie chciała jeść jajek na twardo, gotując je sobie na miękko i naruszając przydział na jednego domownika. Sporo emocji wzbudzały też podejrzane jajka znoszone przez kury – przez kilka dni uczestnicy Big Brothera znajdowali w kurniku zamiast jajek… kiwi! Okazało się, że za tą intrygą stała weganka Justyna Żak.

Co było dalej w awanturze o papierosy w Big Brotherze? Sprawdź!

Gdy wszyscy mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zebrali się przy stole, postanowili porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Argumentem Igora, Izy, Radka, Magdy i Bartka było to, że większość uczestników Big Brothera 2019 pali papierosy, i było dla nich ważne, by je kupić. Nie zgadzał się z tym Łukasz, który twierdził, że jedzenie jest ważniejsze od zachcianek grupy. Tu głos zabrał Radek – tłumaczył, że mają jeszcze dość jedzenia z zeszłego tygodnia, a kilkanaście jajek i tak by nie zrobiło im większej różnicy. Wtedy Łukasz Darłak postanowił nieco zmienić front, mówiąc:

Ja absolutnie jestem zadowolony z tego, że macie te papierosy, i mi nie chodziło o to, że je kupujecie, czy nie, tylko było mi trochę smutno i poczułem się zignorowany […], kiedy zapytałem, czy może nie lepiej byłoby oddać te papierosy i zostawić jajka, i wtedy każdy – wzrok w podłogę i cisza.

Rozmowa oczyściła atmosferę między uczestnikami Big Brothera, ale cała sytuacja pokazała nam coś więcej – że wciąż możemy liczyć na powrót starego Łukasza i mieć nadzieję na dalsze dramy w programie!

Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać BB w telewizji i online

Big Brother Polska możesz oglądać każdego dnia na antenie TVN 7 o godzinie 20:00 – codziennie emitowane są odcinki podsumowujące dzień, z wyjątkiem niedzieli, gdy miejsce ma Big Brother Arena. To program na żywo, w którego trakcie jesteśmy świadkami nominacji i eliminacji uczestników programu Big Brother TVN 7. Od poniedziałku do czwartku możesz oglądać też nocne talk-show po godzinie 23:00 – tam zobaczysz relację live z Domu Wielkiego Brata i wywiady z ciekawymi gośćmi i byłymi uczestnikami programu. Jeśli natomiast chcesz nadrobić wydarzenia z całego tygodnia, włącz TVN w niedzielę o 18:00.

Gdzie oglądać BB online? Wejdź na Player.pl i oglądaj wydarzenia z Domu Wielkiego Brata na bieżąco na czterech kamerach. Tam znajdziesz również wszystkie archiwalne odcinki Big Brothera 2019. Decyduj, który z uczestników opuści program – wysyłaj SMS-y lub głosuj online. Na oficjalnej stronie programu możesz natomiast bezpłatnie wziąć udział w głosowaniu na kolejne zadania w Domu Wielkiego Brata.

Słowa kluczowe: Łukasz Darłak, big brother 2019, big brother polska, program telewizyjny big brother, big brother 2019 uczestnicy, Dom Wielkiego Brata, Wielki Brat, gdzie oglądać BB w telewizji, gdzie oglądać BB online, Big Brother tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie