Licytacja WOŚP: Sesja fotograficzna w wykonaniu Ewy Kępys

Ewa Kępys wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Licytacje WOŚP: Sesja fotograficzna w wykonaniu Ewy Kępys

Ewa Kępys wspiera 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ewa jest nie tylko fotomodelką. Uczestniczka programu "Big Brother" równie chętnie staje za aparatem fotograficznym i realizuje się jako autor zdjęć. Na jej profilu Instagram możecie podejrzeć kilka jej prac.

Fani Ewy i jej twórczości mają teraz niepowtarzalną okazję wylicytować sesję fotograficzną w wykonaniu Ewy. Kochani! Zapraszam wszystkie osoby, które pytały mnie o sesję z @ewa_kepys_photography do licytacji sesji fotograficznej. Cieszę się że w ten sposób mogę wesprzeć - napisała na swoim profilu.Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych licytacjach i wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Ewa Kępys
Ewa Kępys
Zdjęcia Ewy Kępys
Zdjęcia Ewy Kępys
Źródło: ewa_kepys_photography

28. Finał WOŚP 2020

28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Hasło tegorocznej akcji to „Wiatr w żagle”. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie player.pl. Tradycyjnie o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

W ramach akcji odbędą się koncerty i wydarzenia towarzyszące w Polsce i na całym świecie.

Jak co roku, odbywają się także orkiestrowe aukcje internetowe. Znane osoby związane z kulturą, polityką, mediami, show-biznesem i sportem przekazały na licytacje swoje prezenty.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN! >

Zobacz również:

Ewa Kępys w Dzień Dobry TVN [18.11.]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!