Jaką strategię miał Kamil?

Kamil Lemieszewski wygrał program "Big Brother"

Big Brother TVN 7: Najtrudniejszy moment w programie

Kamil zdradził, że nie miał opracowanej całej strategii. Starał się eliminować kolejno uczestników programu. Przyznał, że było mu nieraz ciężko i sam podstawiał sobie nogę. Chciał, aby konflikty trwały jak najdłużej, żeby "tworzyć dla widowców jeszcze ciekawszą powieść."

Big Brother TVN 7: Najtrudniejszy moment w programie

Droga Kamila do finału nie była łatwa. Był jednym z najmniej lubianych uczestników. Część mieszkańców Domu Wielkiego Brata w pewnym momencie dawała Kamilowi do zrozumienia, że nie sympatyzuje z nim. Sytuacja zaogniła się wtedy na tyle, że interweniować musi Wielki Brat. Grupie został pokazany spot, w którym gwiazdy TVN czytały hejterskie opinie na swój temat. Analogiczna sytuacja zostaje zaaranżowana w Domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy musieli powtórzyć rzeczy, które mówili o Kamilu za jego plecami.

Najtrudniejszy moment w programie? O dziwo, nie wyjście Ewy [16.12]

Big Brother TVN 7: Kamil wygrał 100 tysięcy złotych

Kamil ma już pomysł na to, jak wykorzystać wygrane pieniądze. Chciałby część przeznaczyć na cele charytatywne: wspieranie Polonii w Szkocji i Walii. Chciałby również wesprzeć polskie domy dziecka na Ukrainie, Białorusi i w Polsce. Kamil zdradził też, że myśli o programie podróżniczym szlakiem wielkich Polaków, który pielęgnowałby pamięć o bohaterach narodowych.Kamil pokonał w finale Wiktora i Martynę. Za nim długi i niełatwy pobyt w Domu Wielkiego Brata.

Zobacz też:

Kamil Lemieszewski wygrał program "Big Brother"

Jaką strategię miał Kamil? [16.12]
Co Kamil planuje zrobić z wygraną? [16.12]
Najtrudniejszy moment w programie? O dziwo, nie wyjście Ewy [16.12]
Kamil czuje się jak pegaz Swarożyca [16.12]

Kamil Lemieszewski wygrał program "Big Brother"

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie