Najlepsze momenty Martyny Lewandowskiej

21-latka zajęła 2. miejsce w 2. edycji Big Brothera!

Big Brother TVN 7: Najlepsze momenty Martyny Lewandowskiej

Martyna Lewandowska weszła do Domu Wielkiego Brata dzięki głosom widzów - już od początku bardzo ją polubili. Martyna starała się nie wchodzić w konflikty w Domu i pozostawać sobą. Wielokrotnie podkreślała, jak bardzo kocha swojego chłopaka Rafała, a Wielki Brat wynagrodził jej tęsknotę jego wizytą.

Zobacz nasze podsumowanie jej pobytu w Domu Wielkiego Brata!

Kim jest Martyna Lewandowska?

Studiuje kosmetologię bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona.

Po maturze szybko wyprowadziła się z domu – lubi być niezależna i nie chciała być na utrzymaniu rodziców. Ma chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą.

Zawsze była przebojowa: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, na świadectwie czerwony pasek, prowodyrka wszystkich imprez.

Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza.

Zobacz też:

Kamil wygrywa 2. edycję Big Brothera! [15.12.]

Jak Martyna i Kamil wypadli w BB? [15.12.]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie