Martyna Lewandowska na 2. miejscu w wielkim finale

Tym samym wiemy, że program wygrał Kamil!

Big Brother TVN 7: Martyna Lewandowska na 2. miejscu w finale

Po wyjściu Wiktora z Domu, który zajął 3. miejsce, Wielki Brat zaprosił pozostałą dwójkę finalistów do studia. Tam mogli obejrzeć swoje najlepsze momenty w programie i powspominać.

Wreszcie nadszedł koniec wielkich emocji, gdy Wielki Brat ogłosił: 2. edycję Big Brothera wygrał Kamil Lemieszewski! Drugie miejsce przypadło w udziale Martynie, której również gratulujemy!

Big Brother TVN 7: Kim jest Martyna Lewandowska?

Studiuje kosmetologię bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona.

Po maturze szybko wyprowadziła się z domu – lubi być niezależna i nie chciała być na utrzymaniu rodziców. Ma chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą.

Zawsze była przebojowa: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, na świadectwie czerwony pasek, prowodyrka wszystkich imprez.

Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza.

Jak Martyna i Kamil wypadli w BB? [15.12.]

Zobacz też:

Wielki Brat prosi finalistów o opuszczenie Domu [15.12.]

Finaliści czekają na ogłoszenie wyników [15.12.]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie