Łukasz Stawicki będzie zbierał pieniądze dla WOŚP!

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę, 12. stycznia

Łukasz Stawicki dla WOŚP

Łukasz Stawicki zaangażował się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! Uczestnik 2. edycji Big Brothera opublikował na swoim koncie społecznościowym zdjęcie ze sztabu WOŚP i filmik z Jurkiem Owsiakiem, który dziękuje mu za dołączenie do przedsięwzięcia.

Trzymamy kciuki za pełną puszkę!

Łukasz Stawicki dla WOŚP
Łukasz Stawicki dla WOŚP
Źródło: instagram

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Impreza odbędzie się w Polsce i w prawie 100 miejscach na świecie! TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie player.pl. Jak zawsze, o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

28. finał WOŚP już 12. stycznia w TVN!

"To już czwarty raz gościć będziemy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na antenach TVN Discovery. Dumni jesteśmy z tego, że razem tworzymy zupełnie wyjątkową, telewizyjną akcję charytatywną. Specjalnie zaprojektowane i wybudowane studio, wyjątkowa, przygotowana na ten jeden dzień scenografia, a także nowoczesne, technologiczne możliwości jakimi dysponuje TVN – wszystko to sprawi, że po raz kolejny zawitamy w domach wszystkich polskich rodzin z fantastyczną opowieścią o pomaganiu ponad podziałami, o byciu ze sobą, o szacunku i zrozumieniu, czyli o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Bądźcie razem z nami!"- Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes zarządu Fundacji WOŚP.

Gwiazdy stacji TVN od lat angażują się w pomoc dla WOŚP. W tym roku też przygotowały wyjątkowe aukcje!

Gdzie oglądać 28. Finał WOŚP?

TVN:

TTV:

LIVE w player.pl:

Zobacz też:

Historia Łukasza Stawickiego [30.09.]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie