Najbardziej kontrowersyjne stylizacje Madzi Wójcik w 2019

Madzia Wójcik
Madzia Wójcik
Błyszczała i zaskakiwała strojami na antenie TVN7 podczas pierwszej edycji programu Big Brother.

Madzia wystylizowała uczestników

Zwyciężczyni programu Big Brother zawsze podkreślała, że jej wielką miłością jest moda. Madzia Wójcik pojawiła się gościnnie w II edycji i oczywiście zorganizowała pokaz mody. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować jej niepowtarzalne stylizacje. Nawet panowie załapali się na tę wyjątkową okazję:

Pokaz Madzi Wójcik z uczestnikami [09.12.]

Oryginalny styl

Madzia Wójcik słynie ze swoich odważnych i barwnych kreacji. Kilkukrotnie w programie mówiła, że marzy o własnym butiku, w którym mogłaby sprzedawać ubrania autorskiego projektu. Styl Madzi jest kolorowy, niebanalny i bardzo unikatowy. Chyba nie można jej z nikim pomylić.

Postanowiliśmy zebrać dla Was najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne stylizacje Madzi Wójcik w 2019 roku:

Madzia Wójcik
Madzia Wójcik
Źródło: Instagram @madzia.official
Srebrna stylizacja
Srebrna stylizacja
Źródło: Insagram @madzia.official
Oryginalny makijaż
Oryginalny makijaż
Źródło: Instagram @madzia.official
Czerwona suknia
Czerwona suknia
Źródło: Instagram @madzia.official
Ukochany róż!
Ukochany róż!
Źródło: Instagram @madzia.official
@madzia.official
@madzia.official

Zobacz również:

Madzia o relacji z Olehem

Magda Wójcik – sprawdź, kim jest i skąd pochodzi!

Magda Wójcik pochodząca z Kielc. Jej obecne życie nie jest jednak powiązane z ziemią świętokrzyską. Już w wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka wiedziała, że jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. Traktuje to jednak jako przystanek w swoim życiu – w przyszłości chciałaby bowiem prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań!

Co jeszcze możemy powiedzieć o Madzi z Big Brothera? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Sama Magda Wójcik marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną – m.in. z tego powodu przeprowadziła się do Londynu, w którym dyskryminacja jest jej zdaniem o wiele mniejsza niż w Polsce.

Dla Magdy Wójcik niezwykle ważny jest jej własny wygląd. Makijaż zajmuje jej od 1 do 2 godzin, a najchętniej uzupełnia go outfitem w odcieniach różu.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie