Historia Kamila, cz. 7/7: "Wziąłem kombinerki i wyrwałem z nosa wszystko"

Zapraszamy na kolejną cześć historii Kamila! Czego nie wiesz o zwycięzcy programu? Jego historia życia zszokowała widzów i uczestników Big Brothera.

Kamil ze wielkim spokojem opowiadał współmieszkańcom o wszystkim, co go w życiu spotkało. Jego opowieść była przepełniona zaskakującymi przygodami, ale również pełna trudnych doświadczeń. Kamil podejmował się w życiu wielu różnych zajęć. Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował m.in. jako aktor, kaskader, statysta i model. Grał w wielu światowych hitach, występował w takich filmach jak: "Alladyn", "Rocketman", "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie", "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", "Król Artur: Legenda miecza". Zagrał również w reklamie u boku samego Daniela Craig’a.

Kamil również tonął wraz z koniem w ruchomych piaskach, walczył z mongołami, którzy chcieli go zadźgać i ukamienować, walczył w kolei transsyberyjskiej na noże, złamał kręgosłup i miał zmiażdżone wszystkie kręgi.

Do historii programu przeszła opowieść o raku nosa:

"Pod wpływem stresu dostałem raka nosa i zatok, ale lekarze w Anglii nie chcieli mi pomóc. Czasami wyrastały mi nowe twory z nosa, a musiałem iść na plan zdjęciowy. Dzień przed zdjęciami wziąłem sobie kombinerki i wyrwałem z nosa wszystko. Zatamowałem krwotok i pojechałem na plan" – wyznał.

W tym momencie opowieści część domowników zaczęła się śmiać. Uczestnicy Big Brothera nie mogli uwierzyć, że jeden człowiek przeżył tyle traumatycznych wydarzeń. A Wy, wierzycie Kamilowi?

Zobacz całą historię zwycięzcy II edycji programu:

Historia Kamila Lemieszewskiego

Historia Kamila, cz. 1/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 2/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 3/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 4/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 5/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 6/7 [20.12.]
Historia Kamila, cz. 7/7 [20.12.]

Historia Kamila Lemieszewskiego

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie