Nagi Kamil i Wiktor we wspólnej sesji!

Kamil Lemieszewski i Wiktor Staniczenko
Kamil Lemieszewski i Wiktor Staniczenko
Takiej sesji chyba nikt się nie spodziewał! Zobaczcie, jak prezentują się panowie!

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko rywalizowali ze sobą w programie do samego finału. Od początku dobrze się rozumieli. Kamil nie miał w Domu Wielkiego Brata wielu przyjaciół. Pokochali go widzowie, ale uczestnicy mieli do niego wiele zastrzeżeń. W programie doszło do kilku mocnych konfrontacji.

Przypominamy:

Kamil mierzy się z hejtem i dostaje zadanie [19.10.]

Wiktor przez cały program trzymał się blisko z Kamilem. Ich przyjaźń przetrwała zakończenie programu i jak widać, panowie realizują wspólne projekty. Jesteście ciekawi efektów tej sesji? My bardzo!

Seksowny duet
Seksowny duet
Źródło: Instagram @sir_lemie
Odważna sesja
Odważna sesja
Źródło: Instagram @sir_lemie
Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko
Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko
Źródło: Instagram @sir_lemie

Kamil Lemieszewski

Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”.

Wiktor Stadniczenko

Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie